Завантажити ще

Це черговий скандал: Тіна Кароль заявила, що пішла з "Танців з зірками" за тиждень до зйомок через нову ведучу

Це черговий скандал: Тіна Кароль заявила, що пішла з
Фото: instagram.com/tina_karo/Фото Аліни Симоненко

Співачка Тіна Кароль в інтерв'ю "КП в Україні" зізналася, що мала бути ведучою минулого сезону "Танців з зірками", проте пішла з проекту за тиждень до прямих ефірів. Артистка відмовилася від зйомок, коли дізналася, що у шоу вводять «нову ведучу на комерційній основі» Іванну Онуфрійчук і їй доведеться працювати у тріо. 

- Не коментувала раніше свою відсутність на цьому проекті, відповім уперше. Цього року ми домовлялися з «Танцями» вести шоу, вдарили по руках, а за тиждень до виходу в ефір мені кажуть, що на паркеті з'явиться ще одна ведуча на комерційній основі. Оцінивши нашу панель ведучих, я одразу сказала, що не бачу у цьому успіху, та відмовилася. Це мікроклімат, сценарна історія. І я мала рацію, не злетів цей дует. І тріо у такому форматі теж би не злетіло. Моє правило - якщо я беру участь у проекті, він має бути суперуспішним, тому що я в нього вкладаю всю свою енергію та весь свій талант, - поділилася Тіна.

Кароль додала, що затверджувала свою участь у проекті, не підозрюючи, що паралельно канал підшукує нову ведучу.

- Ви зараз підкреслили рівень тих дрібних інтриг, які відбуваються всередині колективу. І коли зі мною спочатку затвердили ведення «Танців», а потім я бачу, що на комерційній основі вводять ведучу – це також внутрішня, кулуарна гра. Дякувати Богу, я вільна людина і можу казати відкрито як є. Багато хто думав, що я на контракті у «1+1». Ні. Щоразу ми домовлялися знов і знов. Мені непросто дався мій статус, і я не готова кожного підтягувати до імені Тіна Кароль, – уточнила зірка.

За пів року до цього артистка також відмовилася від місця у тренерському складі нового сезону "Голосу країни". У розмові з нашими журналістами Кароль зізналася, що покинула проект через інтриги на бекстейджі шоу.

Кароль була ведучою "Танців з зірками" з першого сезону в парі з Юрієм Горбуновим.