13 червня
Завантажити ще

Тіна Кароль про відхід з "Голосу країни": Я не готова брати участь в інтригах та хайпі

Тіна Кароль про відхід з
Фото: instagram.com/tina_karol/1+1

Вперше за дев'ять років у тренерському складі вокального шоу "Голос країни" не буде Тіни Кароль. У фіналі одинадцятого сезону артистка запропонувала віддати її крісло фронтвумен The Hardkiss Юлії Саніній та залишила проект без пояснення причини. В інтерв'ю "КП в Україні" Тіна зізналася, що ухвалила таке рішення через інтриги на бекстейджі шоу.

- Проект "Голос": це тренери, ведучі та найголовніше учасники. Але є й бекстейдж. І коли на бекстейджі почали з'являтися якісь інтриги, я в прямому ефірі "Голосу" сказала, що віддаю це крісло Юлі Саніній. За 9 років я бачила у проекті «Голос» три продюсерські команди. Третя вимагає трохи більше інтриг та хайпа. А я в інтригах та хайпі не готова брати участь, я все-таки можу дати трішки більше професіоналізму та якості, тому прямо сказала – вам треба звертатися до інших героїв, - уточнила виконавиця.

Тіна зазначила, що для неї "Голос країни" набагато більше, ніж просто шоу, і їй було важливо допомогти учасникам, як наставник.

- Я у цьому проекті була 9 років, це 11 сезонів. Для мене це був проект життя, я справді його любила та люблю. І до учасників ставлюся і буду ставитися як до себе. Моє завдання було привести учасника до результату не лише вокально, а й психологічно. І ось коли у прямому ефірі звучить – докіль Тіна перемагатиме у цьому проекті, глядача начебто схиляють до того, що не варто за неї голосувати, вона вже багато разів перемогла. Та не за мене голосують, голосують за учасника, – сказала співачка.

12-й сезон "Голосу країни" покажуть у 2022 році. У тренерських кріслах будуть Надя Дорофєєва, Потап, Оля Полякова та Святослав Вакарчук.

Інтерв'ю з Тіною Кароль читайте у четвер, 23 грудня, на сайті kp.ua та у номері "товстушки" "КП в Україні". У ньому артистка вперше прокоментувала відхід з шоу "Танці з зірками", скандал навколо номінацій премії YUNA та розповіла про свої політичні амбіції.

Новини по темі: Тіна Кароль Голос країни