13 червня
Завантажити ще

Тіна Кароль "посміялася" з премії YUNA через єдину номінацію: Не помітити мою творчість було неможливо

Тіна Кароль
Фото: instagram.com/tina_karol

Співачка Тіна Кароль в Інстаграмі "посміялася" з української музичної премії YUNA, яка номінувала співачку лише в одній номінації - "Найкраща виконавиця". У соцмережах артистка виклала ролик, у якому показала колаж зі своїми музичними досягненнями за цей рік та сказала, що не помітити її творчість було неможливо.

Тіна вважає, що її альбоми "Красиво" та "Двойной рай" могли потрапити до номінації "Найкращий альбом", а її шоу на Atlas Weekend та концертна програма "Красиво" мали отримати нагороду за "Найкраще концертне шоу". Артистка також наголосила, що її кліп на пісню "Скандал" зібрав 19 мільйонів переглядів.

Окрім Кароль, вибором артистів для номінацій була здивована й Ганна Трінчер. Співачку не номінували в жодній номінації, що її дуже засмутило.

- Незважаючи на величезну працю, виконану мною та моєю командою протягом усього року, мене немає в номінаціях, – поділилася Аня.

Виконавиця також зазначила, що минулого року на червоній доріжці YUNA пообіцяла, що наступного повернеться сюди вже з номінацією.

Українська музична премія YUNA відбувається щорічно. Артистів обирають у 16 номінаціях, серед яких "Найкраща виконавиця", "Найкраща пісня", "Найкращий відеокліп". Цього року найбільшу кількість номінацій отримав гурт TVORCHI – вісім. На другому місці – група KALUSH (6 номінацій), на третьому – співак Wellboy (5 номінацій).

Новини по темі: премия Тіна Кароль YUNA