Завантажити ще

Журнал Time назвав "Людиною року" засновника Tesla та SpaceX Ілона Маска

Журнал Time назвав
Фото: Робін Бек/REUTERS

Засновник компаній Tesla та SpaceX і найбагатша людина у світі Ілон Маск названий "Людиною року" за версією американського журналу Time. Про це йдеться на офіційному веб-сайті видання.

"Це людина, яка прагне врятувати нашу планету і допомогти нам заселити нову: блазень, геній, провокатор, провидець, промисловець, шоумен, хам, божевільний гібрид Едісона, Барнума, Ендрю Карнегі та доктора Манхеттена з «Хранителів»... Його стартап SpaceX обігнав Boeing, щоб заволодіти космічним майбутнім Америки. Його автомобільна компанія Tesla контролює дві третини багатомільярдного ринку автомобілів, що зробило Маска власником статків у $250 млрд і найбагатшою приватною особою в історії", - пояснили в Time.

Ілону Маску 50 років. Він родом із ПАР. За даними Forbes, його статки на 12 грудня оцінюються в більш ніж 265,4 мільярда доларів. Для порівняння: це майже на $70 млрд більше, ніж у засновника Amazon Джефа Безоса, що посідає друге місце. Бізнесмен більше трьох років зустрічався зі співачкою Граймс (Клер Буше), яка молодша за нього на 17 років. Пара розлучилася у вересні 2021-го. У екс-коханих є однорічний син на ім'я X Æ A-12, який у майбутньому зможе сам обрати собі стать. До цього часу Граймс і Маск будуть використовувати відносно дитини займенник "вони".

Ілон Маск – людина року за версією журналу Time Фото: time.com

Ілон Маск – людина року за версією журналу Time Фото: time.com

Новини по темі: журнал Time Ілон Маск