Завантажити ще

Маск написав, що готовий продати акції Tesla заради порятунку світу

Маск написав, що готовий продати акції Tesla заради порятунку світу
Фото: Reuters

Засновник американських компаній Tesla та SpaceX Ілон Маск заявив, що готовий продати своє дітище та пожертвувати шість мільярдів доларів від продажу акцій Tesla, якщо це допоможе врятувати світ від голоду. Про це він написав у Twitter.

- Якщо Всесвітня продовольча програма зможе точно описати в цій галузі обговорення в Twitter, як шість мільярдів доларів вирішать проблему голоду у світі, я відразу ж продам акції Tesla, - написав він.

Таким чином Маск відреагував на прохання виконавчого директора Всесвітньої продовольчої програми ООН Девіда Бізлі, який заявив, що шість мільярдів доларів на боротьбу з загрозою голоду та його наслідками для людства дозволять впоратися з "катастрофою".

- Це рівно стільки, скільки нам потрібно для запобігання катастрофі, - написав Бізлі.

У своїй відповіді Маск зазначив, що фінансова звітність «має бути відкритою, щоб громадськість бачила, як витрачаються ці кошти».

У грудні минулого року Біслі говорив, що у 2021 році людству загрожує найважча гуманітарна криза, від голоду може померти 270 мільйонів людей. Генсек ООН Антоніу Гутерріш заявляв, що через пандемію кількість людей, які перебувають на межі голоду, може збільшитись на 130 млн.

Раніше Маск став найбагатшою людиною в історії світу.

Новини по темі: Tesla Ілон Маск Благодійність