Завантажити ще

Марину Хлєбнікову перевели з реанімації до палати

Марину Хлєбнікову перевели з реанімації до палати
Фото: instagram.com/marina_hlebnikova_official.

Представники російської співачки Марини Хлєбнікової повідомили про покращення стану її здоров'я після пожежі. В Інстаграмі артистки сповістили, що її перевели із реанімації до звичайної палати.

"Друзі, Марину перевели до палати! Стан стабілізувався. Дякуємо кожному, хто підтримував, хто здавав кров, дзвонив та писав теплі слова! Одразу скажемо: до Марини досі не пускають нікого, крім рідних, і не можна нічого передати (з цим суворо), тому наберіться терпіння, Марина сама висловиться з приводу цієї ситуації, коли вважатиме це за потрібне і можливе", - зазначили в пості.

Представники артистки закликали не вірити чуткам, які розповсюджують ЗМІ.

"Хочемо звернути вашу увагу, що, за нашою інформацією, найближчим часом на федеральних каналах виходитимуть передачі з "фактами" та "незаперечними доказами" від тисяч "очевидців" і так далі. Повторюємо: ніхто, НІХТО, крім самої Марини Арнольдівни, її офіційних представників та родичів не знає всіх подробиць та причин. Досі жодного точного факту ніде не було озвучено, одні домисли, бо за увесь час було дано лише 1 коментар у програмі Андрія Малахова. Тому наберіться терпіння, не виривайте слова з контексту та не вірте чуткам!" – наголосила команда зірки.

Історія питання

Марина Хлєбнікова потрапила до лікарні 18 листопада. Того дня у її дворівневій квартирі в Москві сталася пожежа. ЗМІ стверджують, що на той момент поряд зі співачкою були її 22-річна донька Домініка та батьки.

Директор Хлєбнікової Данило Прайс виступив на ток-шоу Андрія Малахова. Він заявив, що пожежа стала наслідком перевтоми, а не алкоголю. Прайс наголосив, що напередодні у артистки були "перевантажені будні".

Новини по темі: пожежа артисти з РФ