20 сiчня
Завантажити ще

Команда Марини Хлєбникової розповіла про стан співачки, щоб розвіяти чутки про “згорілі рогівки”

Команда Марини Хлєбникової розповіла про стан співачки, щоб розвіяти чутки про “згорілі рогівки”
Фото: instagram.com/marina_hlebnikova_official

В Інстаграмі Марини Хлєбнікової з'явився другий офіційний коментар про її самопочуття після пожежі у квартирі. Російська співачка дихає сама та продовжує відновлюватися.

"Щодо стану Марини Арнольдівни скажемо основні тези. Марина дихає сама (не ШВЛ, не штучна кома), її стан стабілізується з кожним днем, і отримані травми поступово гояться. Шлях до відновлення буде нешвидким (цю фразу точно помістять негативним заголовком скрізь), тому публікуватимемо інформацію про самопочуття Марини у міру більш глобальних змін", - йдеться в акаунті 56-річної артистки.

Команда Марини Хлєбнікової вирішила зробити заяву на тлі “пліток та вкидів” на тему стану співачки: “від згорілих рогівок до нібито свідчень  очевидців-лікарів та якихось знайомих, з якими вона начебто листувалася та спілкувалася”.

"Вкотре закликаємо вас не вірити чуткам та не піддаватися на провокації, адже жодна з них не є правдивою, а з'являються вони виключно від незнання ситуації, адже ані представники Марини Арнольдівни, ані її родина не дають жодних коментарів. І ми, як представники Марини, закликаємо всіх журналістів поважати право сім'ї на приватне життя", - сказано в пості.

Менеджери співачки зазначили, що до неї пускають виключно сім'ю, і "жодних сторонніх осіб, друзів, очевидців, якихось інших лікарів і тим паче журналістів у неї не було і не буде найближчим часом". Команда Хлєбнікової подякувала за підтримку співачки.

Марина Хлєбнікова потрапила до лікарні 18 листопада після загоряння у своїй дворівневій квартирі у Москві. За інформацією ЗМІ, на той момент із нею перебували 22-річна донька Домініка та батьки. Директор Хлєбнікової Данила Прайс сказав у ток-шоу Андрія Малахова, що ця подія - результат втоми, а не алкоголю, тому що у артистки були “напружені будні”.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Марина Хлєбнікова (@marina_hlebnikova_official)

Новини по темі: Новини Росії Співачки