18 сiчня
Завантажити ще

Філіп Кіркоров на "Пісні року-2021" фотографувався з Софією Ротару, Ані Лорак та MARUV

Філіп Кіркоров на
Фото: instagram.com\fkirkorov

У російській " Пісні року-2021 ", зйомки якої відбулися 4 грудня у Москві, взяли участь кілька українських артисток. І майже всіх їх, за винятком Марі Краймбрері, за лаштунками із задоволенням прийняв Філіп Кіркоров і виклав фото із зірковими колегами 5 грудня в Інстаграм.

- Дякую, «Пісня року-2021»! Ось таки ідемо по життю разом, міцно обнявшись і взявшись за руки один з одним уже 50 років, - написав Філіп.

Як і минулого року, російський поп-король вважав за честь міцно набути українську легенду Софію Ротару. Її він бачить найрідше (мабуть, тому сфотографувався навіть двічі): ще дві співачки з України тією чи іншою мірою – протеже Кіркорова, і спілкуються вони частіше. Ані Лорак - взагалі подруга, і з Філіпом вони бачилися за день до "Пісні року" - Лорак із донькою прийшли на розкішний ювілей, який співак влаштував для своєї дочки Алли-Вікторії на честь 10-річчя. Можливо, тому Кароліну співак навіть не став обіймати на публіці – просто постояв поряд, як і Сергій Лазарєв.

А з MARUV у російської поп-зірки вийшов спільний хіт " Комільфо ", і, судячи з того, що українка та Філіп позували з статуетками, вони з цією піснею виступили в концерті і стали лауреатами "Пісні року".

Фото
Фото
05 Грудня 202117:24

Окрім українських артистів, у фотоколекцію Філіпа Кіркорова потрапили Маніжа, Ірина Аллегрова, Крістіна Орбакайте, Олександр Буйнов, Клава Кока (стежить, стежить метр за молоддю!), Наталя Гордієнко (його молдавська протеже – учасниця "Євробачення") та ведуча концерту Лера Кудрявцев.

Софія Ротару фотографій зі зйомок "Пісні року" поки що не викладала, але на сцені її можна було побачити поряд зі Львом Лещенком, Олександром Реввою та Ігорем Ніколаєвим - у такій "лінійці" зірки стояли у фіналі гала-концерту, виконуючи споконвічний хіт "Пісня залишається з людиною".

Софія Ротару та Лев Лещенко на сцені

Софія Ротару та Лев Лещенко на сцені

Під час виконання приспіву щось смішне Софії Михайлівні намагався сказати Олександр Ревва (він же Артур Пирожков). Олександр родом із Донецька, але ніколи не позиціонував себе як український артист. Окрім нього з артистів, які мають українське коріння, у гала-концерті "Пісня року-2021" взяла участь Лоліта Мілявська.

Раніше ми повідомляли, що під час зйомок її сольних номерів для "Пісні року-2021" Софію Ротару вивів із себе технічний працівник, який невчасно вийшов на сцену. Також Ротару взяла участь у зйомках новорічних вогників для низки російських ТВ-каналів.