20 сiчня
Завантажити ще

Екс-солістка "Блестящих" Ольга Орлова вийшла заміж

Екс-солістка
Фото: instagram.com/olgaorlova1311/

Російська співачка та актриса Ольга Орлова зізналася, що вийшла заміж ще наприкінці вересня. Артистка зазначила, що урочистість відбулася у скромній обстановці, але у значну для пари дату – у другу річницю знайомства. Про це вона написала в Інстаграмі.

- Я довго думала говорити чи ні, але, таки хорошими новинами дуже приємно ділитися. І я хочу, щоб ви дізналися про це саме від мене. 27.09.2021. Ми розписалися рівно в другій річниці нашого знайомства. Тихо, скромно, удвох, – написала Орлова.

Співачка поділилася знімками з урочистостей, а також наголосила, що дуже щаслива зі своїм чоловіком.

- Я завжди вірила, що десь по землі ходить чоловік, який шукає мене так само, як я його. І я його зустріла! Мого найкращого чоловіка на світі! Я дуже щаслива! І хочу поділитись цим щастям з вами! PS Не втомлюся повторювати, що після сорока життя лише починається!, - зазначила вона.

Водночас ні імені, ні інших даних про чоловіка Орлова не розкриває. За даними ЗМІ, чоловіка звуть Валерієм і він займається бізнесом.

ДОВІДКА

Ольга Орлова – російська естрадна співачка, актриса, автор пісень та телеведуча. Одна з перших учасниць жіночого поп-гурту «Блискучі» - співачка була солісткою у групі з 1995 по 2000 роки. що принесло їй популярність. У 2017 році стала ведучою телепроекту "Дом-2". Співачка раніше була одружена. У 2000 році вона одружилася з бізнесменом Олександром Кармановим, але через чотири роки подружжя розлучилося. Пара виховує спільного сина – 20-річного Артема.

Фото: instagram.com/olgaorlova1311/

Фото: instagram.com/olgaorlova1311/

  • Фото: instagram.com/olgaorlova1311/

    Фото: instagram.com/olgaorlova1311/