20 сiчня
Завантажити ще

Іван Ургант – про смерть бабусі, актриси Ніни Ургант: А що писати? 92 роки. Самі все розумієте.

Іван Ургант – про смерть бабусі, актриси Ніни Ургант: А що писати? 92 роки. Самі все розумієте.
Фото: instagram.com/urgantcom

Іван Ургант поділився спогадами про бабусю, акторку Ніну Ургант, якої не стало 3 грудня. Російський телеведучий присвятив їй посаду в Інстаграмі, а також поділився фото артистки.

– А що писати? Особливо нічого. 92 роки. Самі все розумієте… Чому тільки вона мене вибрала? Чи не чоловіків своїх, не подруг нечисленних, а саме мене. Їй майже 50, я тільки-но народився... А вона обрала і почала любити. Вистави, театр, зйомки, концерти, халтури. "Ванята, приїжджай", - і я на двійці автобусі з Невського і до неї. Спочатку годує, потім п'ємо чай, розмовляємо. Я і вона. І коти. А потім у мене світло, у неї світло. Має детектив, у мене Вальтер Скотт. А потім лампу вимикаю і дивлюся в темряві на її двері прочинені і нічого на світі не боюся. І засинаю. Так міцно і глибоко, як ніколи більше в житті не спатиму... А вранці ми ще на дачу поїдемо. І я обов'язково на передньому сидінні. Наче я вже дорослий… - написав Іван Ургант у своєму акаунті.

Ніна Ургант померла у себе вдома у Санкт-Петербурзі. 2014 року актриса розповіла, що у неї виявили хворобу Паркінсона. Найвідоміша роль Ніни Ургант – фронтової медсестри з "Білоруського вокзалу". У фільмі 1970 року артистка на гітарі виконала пісню Булата Окуджави "Нам потрібна одна перемога". 1974 року Ніна Ургант стала народною артисткою РРФСР.

Син Ніни Ургант, актор Андрій Ургант, народився у першому шлюбі з актором Льовом Міліндером (1930-2005). 28 листопада Андрію Урганту виповнилося 65 років. Усього актриса була одружена тричі, і пережила всіх своїх чоловіків.

З 1962 року Ніна Ургант працювала в Олександринському театрі. У 2008 році вона зіграла свою останню роль у кіно – Ошкінчиху у фільмі «Азіат».

Фото: instagram.com/urgantcom

Фото: instagram.com/urgantcom

Новини по темі: Втрати Актриса Іван Ургант