19 сiчня
Завантажити ще

Скарлетт Йоханссон та режисер "Вічних" Хлоя Чжао потрапили до списку найвпливовіших жінок світу

Скарлетт Йоханссон та режисер
Фото: REUTERS/Рінго Чіу

Видання Financial Times опублікувало рейтинг найвпливовіших жінок світу у 2021 році. До списку увійшли 25 жінок, які є відомими політичними та громадськими діячами, письменницями, спортсменками, дизайнерами. За словами редактора видання Роули Халаф, найвпливовіших жінок обирали не лише журналісти та читачі Financial Times, але й "найвпливовіші жінки" минулих років.

- На всіх континентах, у різних галузях та сферах життя ці жінки вплинули на цей неспокійний рік. Кожна з них обов'язково допоможе сформувати щось найкраще, – поділилася Халаф.

Список розділили на три категорії: лідери, героїні та творці. Проте редакція наголосила, що жінки розміщені у рейтингу у вільному порядку, першого та останнього місця немає. До категорії "творці" цього року потрапили:

  • режисер Хлоя Чжао
  • письменниця Саллі Руні
  • сценарист Шонда Раймс
  • актриса Скарлетт Йоханссон
  • художниця Паула Рего
  • креативний директор Chloé Габріела Херст

Як зазначають журналісти видання, попадання Хлої Чжао до списку пов'язане з успіхом її картин "Земля кочівників", яка виграла "Оскар" за найкращий фільм та режисуру, а також фільму "Вічні". "Хлоя показує, що вона може бути режисером у різних жанрах незважаючи на те, що тільки-но нещодавно розпочала свій шлях", пише ЗМІ.

Голлівудська актриса Скарлетт Йоханссон - очолює список найоплачуваніших актрис протягом трьох останніх років. Вона не лише продемонструвала свій талант у різних жанрах, але й показала, що може відстоювати свої права в угоді з Disney (акторка подала до суду на компанію через те, що старт прокату фільму "Чорна вдова" одночасно розпочався у кінотеатрах та інтернеті).