21 червня
Завантажити ще

Переможець "Танців із зірками" Леонов про зраду коханій: Я був залежним від партнерки з танців

Переможець
Фото: orest.com.ua

Переможець "Танців із зірками" Макс Леонов зізнався журналістам, що майже рік зраджував дівчині з партнеркою по танцях. За словами хореографа, студія, в якій працювала партнерка, сплачувала за його уроки з педагогами та за танцювальні збори. Потім він відпрацьовував витрати, викладаючи танці у студії, де і розпочався їхній роман.

- Ми мало не розійшлися. Через мене. Було найстрашніше, чого бояться всі. Так [була зрада]. І це було з моєю партнеркою, з якою я тоді танцював. Це було чотири-п'ять років тому. Це тривало близько року. Я намагався знайти цьому пояснення. Можливо, через якийсь страх. Навіть на той момент, танцюючи з дівчинкою в парі, я був залежний від неї. Тому що я у цій студії працював. Умовно у нас була домовленість – вони наперед платять за мене за танцювальні збори, уроки з педагогами, змагання, поїздки, а я згодом відпрацьовую це все з дітьми. І в міру того, як я відпрацьовую, звичайно, я просив гроші на життя. Залежність така була... ну хто я такий у Києві і хто вони. Тому що на той момент для мене вони були якимось авторитетом. Через те, що вони місцеві та у танцювальному світі відіграють не останню роль, - розповів Леонов в інтерв'ю "Зірковому шляху".

Хореограф поділився, що одного разу коханка поставила його перед вибором – бути з дівчиною Юлею чи будувати стосунки з нею. А потім сама написала коханій Леонова.

– Вона вирішила про все Юлі написати, фото прикріпила. Не без цього, – уточнив він.

Максим Леонов родом із Запоріжжя, йому 31 рік. З дев'яти років професійно займається танцями. У 2018-му вперше вийшов на паркет шоу "Танці із зірками" у парі з ведучою Машею Єфросініною. У 2019-му танцював разом з акторкою студії "Квартал 95" Оленою Кравець. У 2020 році Леонов став переможцем проекту в парі з екс-учасницею гурту "ВІА Гра" Сантою Дімопулос. А цього року вийшов на паркет зі співачкою Євгенією Власовою.