22 травня
Завантажити ще

Переможцями "Танців із зірками-5" стали Артур Логай та Анна Кареліна

Переможцями
Фото: instagram.com/tanci1plus1

На 1+1 відбувся фінал шоу "Танці з зірками-5", за перемогу в якому боролися одразу три пари - Артур Логай та Анна Кареліна, Ольга Харлан та Дмитро Дікусар, а також Костянтин Войтенко і Роксолана Маланчук. Учасники представили на суд глядачів та журі по три танці: улюблений номер суддів, улюблений номер глядачів, а також фрістайл.

За сумою оцінок журі та глядачів за два тижні у "Танцях із зірками" перемогла пара Артура Логая та Анни Кареліної. Друге місце посіли Ольга Харлан та Дмитро Дікусар, а третє – Костянтин Войтенко та Роксолана Маланчук.

Оцінки (бали) пар за два тижні ефірів:

Ольга Харлан та Дмитро Дікусар - 171 бал

Артур Логай та Анна Кареліна – 177 балів

Костянтин Войтенко та Роксолана Маланчук – 174 бали

У п'ятому сезоні оновленого шоу також брали участь комік Іван Люленов, гумористка Олександра Машлятіна, актор Олексій Суровцев, співак Олег "Фагот" Михайлюта, виконавиці Lida Li та Джамала, спортсмен Станіслав Горуна, співачка Євгенія Власова, Melovin, Олександра Зарицька та Діма Канай. Торік перемогу у проекті здобули Санта Дімопулос та Макс Леонов.

У фіналі "Танців із зірками-5" оголосили імена наставників дванадцятого сезону шоу "Голосу країни". Шукати самородків із унікальними голосами цього разу будуть Надя Дорофєєва, Потап, Оля Полякова та Святослав Вакарчук.

Новини по темі: танці з зірками