19 сiчня
Завантажити ще

Екс-солістка Yuko про розпад гурту: У нас була безкомпромісність

Екс-солістка Yuko про розпад гурту: У нас була безкомпромісність
Фото: instagram.com/yurina_yuyu.

Артистка лейбла MASTERSKAYA Юлія Юрина, яка зараз виступає під псевдонімом ЮЮ, пояснила, чому пішла з гурту Yuko. В інтерв'ю ведучому Люкс ФМ Славі Дьоміну Юлія розповіла про конфлікти з колегою за сценою Стасом Корольовим.

– Нам двом було одне з одним завжди дуже складно працювати. Це стало причиною нашої витрати, бо дві абсолютно різні людини, з різним бекграундом, музичними смаками, поглядами на життя. Наше протистояння одне одному спочатку створювало класний матеріал, музичний контент. Наша різниця нам допомагала. Якоїсь миті наша різниця почала нам сильно заважати, ми вже не змогли створювати музику разом, потрібно було розходитися. Ми сварилися, у нас була безкомпромісність. Коли люди ростуть і довгий час разом працюють, все одно паралельно люди розвиваються, набувають нових навичок, нових знань, нових уподобань. Ці смаки та побажання, навички стали конфліктувати, а не складатися у пазл. Просто стало неможливо, коли ти приходиш створювати пісню і не можеш домовитися, яким буде звук синтезатора. Розходитися, втративши день, не написавши ні пісні, ні музики, нічого – це негативно впливає на створення творчості.

За словами Юлії Юриної, Іван Ургант позитивно впливав на їхній дует.

- Іван нам допоміг дописати останню пісню "Можна, да можна", яку ми писали цілий рік. Одна пісня за рік – дуже непродуктивна, це через карантин та наші розбіжності. Ваня був третім суддею, який приходив до цієї студії, а ми всі збиралися, стискали щелепи і засовували свого его кудись подалі. Перебуваючи утрьох в одному приміщенні, дописували цю пісню, – поділилася артистка.

ДОВІДКА

YUKO – український гурт, створений у 2016 році учасниками шоу "Голос країни" російською співачкою Юлією Юриною та музикантом Стасом Королевим. У лютому 2019 року YUKO вийшли у фінал Національного відбору на "Євробачення" в Україні з інтерпретацією народної пісні "Ой у лузі калина стояла" – Galyna Guliala.

Новини по темі: Співачки Іан Дорн