Завантажити ще

Іван Дорн пояснив, чому приховував дружину: Це досить вразлива історія

Іван Дорн пояснив, чому приховував дружину: Це досить вразлива історія
Фото: instagram.com/dorn_ivan.

Український співак Іван Дорн пояснив, чому його дружина Анастасія Новікова зробила крок у публічність через 14 років стосунків із артистом, знявшись у його кліпі " тобі нема сьогодні ". Про це він розповів в інтерв'ю ведучому Люкс ФМ Славі Дьоміну.

- Я не люблю, коли лізуть у особисте життя. Це завжди було дуже великим каменем, навіть не каменем спотикання, це досить вразлива історія. Потрібно, щоб ми, як сім'я, стали сильнішими, розуміли, як взаємодіяти всередині цього складного, розпусного, вульгарного, хитромудрого світу під назвою шоу-бізнес, музична індустрія. Хоча я до шоу-бізнесу відношу себе менше, у будь-якому разі я в ньому, – сказав Дорн.

33-річний артист зазначив, що вони з Анастасією побоювалися пліток у жовтій пресі.

– Ти чудово пам'ятаєш, як уміють глибоко залізти журналісти, вишукуючи жовті новини, як вони можуть подати, під яким соусом. Ми зріли і готувалися, щоб зрозуміти, як у всьому цьому існувати, і щоб взагалі звикнути до цього, щоб зрозуміти, що далі ми діятимемо ось так. Ми все одно не розкриємо, не збираємося. У труси до мене не залізуть, я це не дозволю робити. [Вирішився] говорити, що в мене все-таки є дружина, у мене є двоє дітей, що я порядний сім'янин, що в мене класна сім'я і я їй пишаюся. У мене, як у батька, накопичилося достатньо досвіду для того, щоб про це говорити. Мені подобається те, на що перетворилася з роками наша сім'я, я хотів би цим ділитися, когось надихати, - зазначив артист.

Новини по темі: Іван Дорн