21 сiчня
Завантажити ще

Співак Юрій Лоза заявив, що позивається з "Первым каналом" не за гроші, а заради честі

Співак Юрій Лоза заявив, що позивається з
Фото: Веленгурін Володимир

Російський співак Юрій Лоза прокоментував суд із "Первым каналом". За словами артиста, він це все "затіяв" не заради грошей, а щоб показати, що телеканал не правий, і перед ним мають вибачитися. Музикант також стверджує, що судові розгляди поки що не завершені. Про це Лоза розповів "ФАН".

- Якби вони вибачилися, якби вони хоч якось у цій справі були зацікавлені, то не було б жодного процесу. Я ж не через гроші все це затівав. Я передав усі повноваження адвокатам, а вони вже самі вирішують. Якісь позови, якісь гроші я навіть суму не знаю. Моє завдання – пояснити "Первому каналу", що так чинити з авторами не можна, - поділився виконавець.

Музикант наголосив, що не давав дозволу на виконання пісні "Плот" у шоу "Голос", проте композиція все одно прозвучала у проекті. Окрім цього, співакові не сподобалася поведінка журі "Голосу", яке "іржало всю передачу" та "обговорювало лише Лозу". За словами артиста, це все було зроблено нібито спеціально для того, щоб його принизити.

– Ви подивіться цю програму. Цей випуск був єдиним, де не обговорювалася вокалістка, яка співала пісню, та не обговорювалася сама пісня. А обговорювався лише Лоза, який там нібито зараз сидить і нервує. Вони про це сиділи та іржали. Що Лоза знає, що пісню співати не можна, а ми її заспівали. Ось про це була розмова у цій передачі. Про вокалістку вони взагалі слова не сказали, – сказав Лоза.

Співак додав, що хоче змусити "Первый канал" вибачитися і показати, що так з авторами пісень поводитись не можна. Також він наполягає на тому, щоб "всі ці ролики були прибрані".

23 листопада Юрій Лоза відсудив у російського "Первого канала" один мільйон рублів (358 тисяч гривень) за порушення авторських прав на його пісню "Плот". Співак вважає, що "Первый канал" порушив його авторські права та незаконно використав його пісню "Плот", яку учасниця шоу "Голос" Аліна Віардо виконала у випуску програми у жовтні 2020 року. Він зазначив, що його композиція була "зіпсована", а члени журі шоу озвучили "невідповідні дійсності факти з його біографії".

67-річний Юрій Лоза – російський співак та композитор. Ексучасник гуртів "Калейдоскоп", "Интеграл" та "Зодчие". Відомі пісні: "Плот", "Пой, моя гитара", "Сто часов".

Новини по темі: Юрій Лоза