Завантажити ще

Сандра Буллок назвала Брайана Рендалла коханням всього свого життя

Сандра Буллок назвала Брайана Рендалла коханням всього свого життя
Фото: REUTERS/Маріо Анзуоні.

Американська актриса Сандра Буллок після чуток у ЗМІ про розрив із бойфрендом Брайаном Рендаллом розповіла про ідилію у їхніх стосунках. Сандра розповіла про почуття в американському ток-шоу "Red Table Talk".

- Я знайшла кохання всього свого життя, - сказала 57-річна Сандра. - У нас двоє прекрасних дітей – троє дітей із його старшою дочкою. Це найкраща річ у світі.

За словами Буллок, Рендалл відреагував на її розповідь про плани усиновити другу дитину як "святу". За словами артистки, на той час вони "не були разом дуже довго".

- Я сказала: "Пам'ятаєте ту угоду про нерозголошення, яку ви підписали, коли фотографували мого сина? Ви знаєте, вона все ще чинна". Він сказав: "Чому?", А я відповіла: "Я привезу додому дитину, коли повернуся з Торонто". Він був такий щасливий, але наляканий. Я бульдозер. Моє життя вже йшло рейками, і ось з'явилася ця чудова людська істота.

Буллок назвала бойфренда "дуже християнським" хлопцем. За словами актриси, він є добрим прикладом для її дітей. Буллок не впевнена, що вийде заміж, оскільки хоче "думати насамперед про дітей".

- Я не хочу говорити "чиніть так, як роблю я", але мені не потрібен документ, щоб бути відданим партнером, відданою матір'ю, - сказала Буллок. - Мені не треба нагадувати, щоб я завжди був поруч у найважчі часи. Мені не треба говорити, що я маю витримати бурю з доброю людиною.

У Буллок та її бойфренда-фотографа немає спільних дітей. Вони почали зустрічатися у 2015 році, після знайомства на вечірці з нагоди п'ятиріччя сина Сандри. Акторка запросила Рендалла, щоб той зробив фотографії. Сандра Буллок усиновила 11-річного сина Луї у 2010 році, коли йому було три місяці. Через п'ять років вона удочерила восьмирічну Лейлу. У Рендалла є доросла дочка Скайлар від попередніх стосунків.

Новини по темі: сандра Буллок діти зірок