Завантажити ще

Зірка "Бріджертонів" Реге-Жан Пейдж та актриса Елізабет Олсен стали найпопулярнішими акторами 2021 року

Зірка
Фото: instagram.com/elizabetholsendaily

Кіносайт IMDb опублікував список найпопулярніших акторів 2021 року. Перше місце у списку посіла американська актриса 32-річна Елізабет Олсен, яка відома за роллю Ванди Максимофф у кіновсесвіті Marvel. Повідомляється, що перемогу їй вдалося здобути завдяки інтересу шанувальників до серіалу про Ванду " ВандаВіжен", який виходив на платформі Disney+. Картина розповідає історію життя Ванди після подій фільму " Месники: Фінал", який вийшов у 2019 році.

Друге місце у рейтингу отримав 33-річний британський актор Реге Жан-Пейдж. Глядачам він найбільш відомий за роллю герцога Гастінгса в гучному серіалі Netflix "Бріджертони". Однак, незважаючи на те, що картина отримала продовження на другий сезон, Пейдж від зйомок відмовився. Нещодавно актор знявся в бойовику Netflix "Сірий чоловік" разом із Крісом Евансом. Також ЗМІ вважають актора головним претендентом на роль нового Джеймса Бонда.

Замкнула трійку лідерів британська акторка 25-річна Флоренс П'ю. Фанатам сподобалася її роль Олени Бєлової у фільмі "Чорна вдова". Також знаменитість була номінована як "Найкраща актриса другого плану" на премію "Оскар" у 2020 році за роль у фільмі "Маленькі жінки".

Повний список:

1. Елізабет Олсен

2. Реге-Жан Пейдж

3. Флоренс П'ю

4. Ана де Армас

5. Івонн Страховскі

6. Аня Тейлор-Джой

7. Александра Даддаріо

8. Джоді Комер

9. Бен Барнс

10. Лілі Джеймс.

Новини по темі: Кіно Актори