Завантажити ще

Після вечірки блогерів Будинок вчених у Львові не здаватимуть в оренду у траурні дні

Після вечірки блогерів Будинок вчених у Львові не здаватимуть в оренду у траурні дні
Фото: instagram.com/vova_ostapchuk

Будинок вчених у Львові не здаватимуть в оренду у жалобні та поминальні дні. Про це повідомили у фейсбуці обласної організації профспілки працівників освіти та науки.

- Президія заборонила Львівському Будинкум вчених надавати в оренду приміщення Будинку для проведення розважальних заходів у траурні та оголошені державою поминальні дні, - йдеться у пості.

Президія також зобов'язала дирекцію Будинку вчених погоджувати з обласною організацією профспілки працівників освіти та науки щомісячний план проведення заходів. Рішення ухвалили на позачерговій президії організації.

27 листопада Львівський  Будинок вчених орендували для вечірки з нагоди дня народження блогера із Чернівців Олександра Заліска. День народження блогера у 2021 році співпав із Днем пам'яті жертв голодоморів в Україні. Також олії у вогонь підлила сторіс ведучого Володимира Остапчука, який фото вечері підписав як “блогерська голодна туса”. Пізніше він заявив, що не мав на увазі Голодомор.

29 листопада міська комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Львова тимчасово закрила Будинок вчених через порушення карантину. Того ж дня поліція Львівщини склала протокол на блогера Заліска  через порушення карантину, йому загрожує штраф від 17 тисяч до 34 тисяч гривень.

Будинок вчених збудований у Львові у 1897-1898 роках за проектом віденських архітекторів. В оренду здають вісім залів для проведення різноманітних заходів, у тому числі для сімейних урочистостей.

Фото: uk.wikipedia.org/Pudelek

Фото: uk.wikipedia.org/Pudelek