Завантажити ще

Блогерша Verbaaa про скандал з каналом "Україна": Виставили малоліткою, якій гроші на голову падають

Блогерша Verbaaa про скандал з каналом
Фото: instagram.com/verbaaa.verbaaa

Український блогер з Івано-Франківська Юлія Вербинець (verbaaa. verbaaa – 980 тис. в Інстаграмі) зізналася, що хотіла подавати до суду на телеканал "Україна" за некоректний сюжет про себе. Дівчина заявила, що у програмі "Головна тема" мовник показав ролик, де її нібито представили як "дівчину, якій гроші падають на голову".

- Вони розповідали, що я нічого не роблю та заробляю мільйони. Показали мою машину, що я придбала, квартиру, показали мої нігті. Тобто акцент був на те, що я тупа малолітка, яка нічого не розуміє, і їй падають на голову гроші. Я коли почула "Їй падають на голову гроші"... У мене питання. Добре, чому вам не падають на голову гроші? Я зрозуміла, що цей канал подивляться мій дідусь, бабуся і сприймуть це так, як це подається. Що я просто нічого не роблю, що я з короною на голові, і до цього мені на голову ще й падають гроші. Це ж неправда, - поділилася дівчина у YouTube-проекті "Ходять чутки".

Справа до суду так і не дійшла. За словами блогерки, причиною тому став сам ролик, у якому її обличчя завбачливо заблюрили.

Вербинець веде lifestyle-блог із 15 років. Дівчина входить до списку Forbes найпопулярніших українських інфлюєнсерів (на 21-му місці). У 2020-му отримала нагороду "Блогер року". На своєму блозі Юлія вже заробила на трикімнатну квартиру в Івано-Франківську та новий "Мерседес".

Новини по темі: новини блогерів Блогери