20 березня
Завантажити ще

ЗМІ: У Марини Хлєбнікової опік очей і почалося зараження тканин обличчя

ЗМІ: У Марини Хлєбнікової опік очей і почалося зараження тканин обличчя
Фото: instagram.com/marina_hlebnikova_official/

Потерпіла під час пожежі російська співачка Марина Хлєбнікова продовжує перебувати в медикаментозній комі через сильні болі. У артистки серйозно постраждали очі. Лікарі діагностували опік рогівки, повідомив Telegram-канал Mash.

Медики вводять співачці антибіотики, щоб інфекція не поширювалася далі. Стан Марини Арнольдівни стабільно тяжкий.

"У палату до пацієнтки поки що не впускають родичів та близьких, побоюючись, що вона може чимось заразитися. Крім того, наразі спілкування – це зайвий стрес для Марини", - пише канал.

Водночас у сім'ї Марини Хлєбникової новину про опік очей та тяжкий стан не підтвердили. На сторінці артистки, як і раніше, немає жодних оновлень.

Марину Хлєбнікову госпіталізували 19 листопада після пожежі у квартирі. У цей час у приміщенні також була дочка співачки Домініка. Вона й викликала пожежників.

Марині Хлєбніковій 56 років. Радянська та російська естрадна співачка, актриса, теле- та радіоведуча. В останні роки вона майже не виступає, не записує нових пісень і не виходить у світ. За словами самої артистки, вона зникла зі сцени через серйозні проблеми зі здоров'ям, які не дозволяють їй займатися творчістю.

Новини по темі: артисти з РФ