Завантажити ще

"Міс Україна Всесвіт" Ганна Неплях показала національний костюм для конкурсу "Міс Всесвіт 2021" - він важить 15 кг

Фото: instagram.com/missukraine_universe

“Міс Україна Всесвіт 2021” Ганна Неплях показала у соцмережах національний костюм, з яким представить країну на конкурсі "Міс Всесвіт" в Ізраїлі. Вбрання "Вишиваний код України" створила дизайнерка Наталія Шевчук. Він складається з каркасної спідниці з 25 п'яльцями з вишивкою (як областей в Україні), корсету з лози та гігантського п'яльця зі стрічками та квітами.

- У кожного народу є свій унікальний код, який присутній у простих речах – традиціях, піснях, казках, в одязі. В Україні особливе місце займає традиційна українська вишивка. В залежності від історичного регіону України орнаменти вишивок відрізняються деталями, кольорами та власною унікальною технікою вишивки. Майстрині в процесі вишивання закладають у свій виріб не тільки красу, але й тонкий духовний символічний зміст, знаки свого роду. В давнину найчастіше вишивками прикрашали одяг та рушники. Їх ретельно зберігали і передавали нащадкам. Вишивка дійсно відрізняє наш народ, вона — це наше особисте та святе. Для українців вишивання — це процес духовного зросту та наснаги, – розповіла про костюм дизайнерка Наталія Шевчук.

За словами автора вбрання, у створенні всіх елементів національного костюма було задіяно понад 10 майстрів різних ремесел: швачки, вишивальниці, майстриня із плетіння з лози, а також майстер з металу. Вага костюма становить понад 15 кг.

Національний костюм Анни Неплях -

Національний костюм Анни Неплях -

Сукню зі шлейфом для вечірнього виходу «Міс Україна Всесвіт» створив дубайський бренд Atelier Zuhra. Його вбрання також носять Єва Лонгорія, Періс Хілтон, Крістіна Агілера.

"Міс Україна Всесвіт 2021" 27-річна Ганна Неплях - модель та інстаграм-блогер. У 2017 році представляла Україну на конкурсі "Міс Інтерконтиненталь". Пише картини. Неплях була учасницею шоу "Холостяк-10" з Максом Михайлюком.

Фото: пресс-служба

Фото: пресс-служба "Мисс Украина Вселенная"