Завантажити ще

Ніна Матвієнко не розлучатиметься з чоловіком: Як Тоня вибереться - повернеться

Ніна Матвієнко не розлучатиметься з чоловіком: Як Тоня вибереться - повернеться
Фото: .instagram.com/tonya_matvienko

Українська співачка Ніна Матвієнко, яка роз'їхалася зі своїм чоловіком після 50 років шлюбу, шкодує, що розповіла про це широкій аудиторії. Насправді артистка сподівається, що справи сімейні налагодяться, і зовсім розлучатися з чоловіком не хоче - вважає, той має право на другий шанс. Про це 1 грудня повідомляє ТСН.

Співачка, яка два місяці тому зізналася, що після 50 років подружнього життя вигнала з дому свого чоловіка, художника Петра Гончара, заявила, що не розлучатиметься з ним. В ексклюзивному коментарі "ЖВЛ" 74-річна Ніна Митрофанівна зізналася, що шкодує, що винесла проблеми у шлюбі на загальний огляд.

- Я шкодую, що я про це сказала, бо люди це дуже сильно роздмухали. Ми не розлучатимемося. Не дочекаєтесь. Я європейка. Я українка. Посварилися. Треба давати другий шанс. Це сталося, тому що багато людей у будинку. Не витримав він, а потім я, – пояснила Матвієнко.

Легенда української сцени не виключає, що вони з чоловіком знову житимуть разом:

- Люди лікуються. Якась переоцінка відбувається. Він сказав, як Тоня вибереться – повернеться. Це ж його будинок, - зауважила Ніна Митрофанівна.

Два місяці тому Матвієнко-старша розповіла, що попросила чоловіка покинути її - все одно ніякого користі від нього в домі. Після цього Петро Гончар з'їхав на дачу. Заодно співачка нарікала, що "все життя була, як чоловік, - забезпечувала сім'ю", а чоловік кілька разів її всерйоз підвів (про що йдеться, Матвієнко не уточнила).

ДОВІДКА

Ніна Матвієнко – народна артистка Української РСР (1985) та Герой України (2006). Найвідомішими піснями у її виконанні є "Квітка душа", "Сила птиці", "Ой, летіли дикі гуси", "Цей день". Артистка одружена з художником Петром Гончаром. Він є сином видатного українського скульптора Івана Гончара. У пари троє дітей – 47-річний Іван, 46-річний Андрій та 39-річна Антоніна.