Завантажити ще

Попрощатися з Олександром Градським прийшли Лев Лещенко, Григорій Лепс, Леонід Агутін

Попрощатися з Олександром Градським прийшли Лев Лещенко, Григорій Лепс, Леонід Агутін
Фото: КУДРЯВІВ БОРИС

У Москві колеги по сцені та шанувальники попрощалися з російським музикантом Олександром Градським. Про це повідомляє сайт kp.ru.

Церемонія прощання зі співаком відбулася у "Градський хол". Попрощатися з артистом прийшли Лев Лещенко, Олександр Розенбаум, Сергій Мазаєв, Леонід Агутін, Пелагея, генеральний директор "Першого каналу" Костянтин Ернст. Біля труни музиканта співчуття приймали його старші діти – син Данило та дочка Марія. Повідомляється, що вдова Градського Марина Коташенко сиділа у першому ряду. Церемонія прощання тривала до 12:00. Після чого артиста поховають на Ваганьківському цвинтарі.

Виконавець помер у Москві 28 листопада. Йому було 72 роки. Напередодні його госпіталізували до лікарні із підозрою на інсульт.

Олександр Градський – російський музикант, поет та композитор. Першу сольну платівку випустив 1973 року. З 2017 року – наставник російського шоу "Голос". Був одружений чотири рази. Від третього шлюбу з Ольгою Градською мав двох дітей – сина Данила та доньку Марію. Остання дружина артиста – актриса Марина Коташенко. Пара виховувала двох синів – Олександра та Івана.

Новини по темі: артисти з РФ Похорон