Завантажити ще

ЗМІ: Сім'я Олександра Градського нажила нерухомості на мільярд рублів

ЗМІ: Сім'я Олександра Градського нажила нерухомості на мільярд рублів
Фото: instagram.com/aborgradsky.

У ЗМІ з'явилася нова інформація про спадщину покійного російського музиканта Олександра Градського та про майно його родичів. Джерело російського видання Super, Градський володів приміщенням 401,5 квадратних метрів у Козицькому провулку Москви, це житлова площа на нульовому та першому поверсі будинку. Минулого року тут було зареєстровано театрально-концертне об'єднання Градського.

– Комерційна нерухомість у цьому районі може оцінюватися більш ніж у 200 млн, – сказано у повідомленні.

У виданні зазначили, що раніше ЗМІ писали про квартиру Градського на Тверській у будинку, де був гастроном "Єлисіївський". Джерело видання відзначило, що ця інформація не відповідає дійсності.

На Нікітському бульварі Градський має 189 квадратних петрів на першому поверсі. Він володіє ними з 1999 року. За оцінками, житло може коштувати 170 мільйонів рублів, а на оренді можна заробляти 500 тисяч рублів на місяць. Градський володіє житлоплощею з 1999 року.

Поблизу метро "Кутузовська" у Градського з 2000 року є 15,1 квадратних метрів житлоплощі в багатоквартирному будинку.

Зазначають, що у Градського два будинки в Наро-Фомінському районі, у селищах Глаголів і Новоглаголів. Це триповерховий особняк на території 84 сотки, де землю оцінюють мінімум у 100 мільйонів рублів.

- На території музиканта буквально одна до одної ростуть високі сосни та інша флора. Вартість такого маєтку може досягати 250 млн рублів, - йдеться у статті.

Другий заміський особняк площею 1172 квадратних метрів збудували близько двох років тому, але земля Градському дісталася 2012 року. Згодом він купував прилеглі ділянки.

- Зараз територію в 34 сотки з трьох боків оточують дороги, і лише з одного боку родина Градського має сусідів. Нерухомість, судячи з цін на сайтах ЦІАН та "Яндекс.Нерухомість", оцінюється в 140 млн рублів, - уточнили в повідомленні.

Майно дітей та Ольги Градської

Син Градського з 2015 року має квартиру 97 квадратних метрів вартістю 70 мільйонів рублів. Тут артисту робили ремонт спеціалісти шоу "Ідеальний ремонт".

Дочка Марія має квартиру вартістю 70 мільйонів. Квартира розташована неподалік 400-метрової нерухомості Градського в Козицькому провулку. Квартира площею 172,1 метра в будинку номер 12с7 на Тверській дісталася Марії у 2018 році.

Мати старших дітей Градського Ольга має квартиру на Малій Дмитрівці 23/15. Це 1307 квадратних метрів вартістю близько 60 мільйонів рублів. 1/12 частка житла належить синові Данилові.

Новини по темі: спадок діти зірок