Завантажити ще

Олександра Градського екстрено госпіталізовано, підозрюють інсульт

Олександра Градського екстрено госпіталізовано, підозрюють інсульт
Фото: Кудрявов Борис

У російського музиканта, співака та композитора Олександра Градського лікарі підозрюють інсульт. "Швидка" госпіталізувала його з дому до лікарні. Про це повідомляє телеграм-канал " 112 ".

- Відомого співака та композитора Олександра Градського госпіталізовано до столичної лікарні з підозрою на інсульт. Музикантові стало погано у себе вдома, - пише канал.

Як зазначено в повідомленні, кілька днів раніше 72-річний Градський вже скаржився на самопочуття, але тоді госпіталізація не знадобилася. Кілька місяців тому ЗМІ писали, що у музиканта виявили коронавірус та поразку 70% легенів, але сам артист спростував цю інформацію.

Йдеться про народного артиста РФ Олександра Градського - музиканта, поета і композитора. Першу сольну платівку він випустив у 1973 році. З 2017 став наставником на російському шоу Первого канала "Голос". Музикант був одружений чотири рази. Від третього шлюбу з Ольгою Градською має двох дітей – сина Данила та доньку Марію. Зараз він одружений із актрисою Мариною Коташенко. Пара виховує двох синів – Олександра та Івана.