Завантажити ще

Помер музикант Олександр Градський

Помер музикант Олександр Градський
Фото: Кудрявов Борис

У Москві помер 72-річний російський музикант, співак та композитор Олександр Градський. Про це повідомляє Телеграм-канал " Mash ".

- Співак та композитор Олександр Градський помер у віці 72 років. Напередодні його госпіталізували до московської лікарні із підозрою на інсульт. До смерті Градський перебував у реанімації, – зазначено у повідомленні.

Про те, що в артиста виникли проблеми зі здоров'ям, стало відомо наприкінці листопада. Градський скаржився на погане самопочуття, він мав знижений тиск - музикантові тоді викликали швидку, але госпіталізація не знадобилася. 26 листопада швидка забрала його до лікарні з підозрою на інсульт. Діагноз Градського так і не уточнили, але ЗМІ писали, що його госпіталізували до реанімації.

Олександр Градський – музикант, поет та композитор. Першу сольну платівку випустив 1973 року. З 2017 став наставником на російському шоу Першого каналу "Голос". Був одружений чотири рази. Від третього шлюбу з Ольгою Градською мав двох дітей – сина Данила та доньку Марію. Наразі він був у шлюбі з актрисою Мариною Коташенко. Пара виховувала двох синів – Олександра та Івана.

 

Новини по темі: артисти з РФ Втрати