Завантажити ще

Музикант Олександр Градський одружився напередодні смерті

Музикант Олександр Градський одружився напередодні смерті
Фото: mk.ru

В оточенні родини російського музиканта Олександра Градського, який помер від інсульту, спростували чутки про те, що його кохана Марина Коташенко залишилася без спадщини. На момент смерті співак був одружений. Про це повідомляє " МК ".

- Ситуація змінилася незадовго до смерті співака, цієї осені. Приблизно місяць тому шлюб між Градським та Коташенком був зареєстрований. Тепер Марина зможе претендувати на майно покійного чоловіка на законних підставах, пише видання.

Як зазначено у повідомленні, модель та актриса Марина Коташенко, яка родом з України, перебувала у стосунках із Градським 17 років. За цей час у подружжя народилося двоє дітей, але стосунки у них не були офіційно зареєстровані.

– За нашою інформацією, проти оформлення стосунків був сам музикант. Він казав, що й так забезпечує сім'ю всім необхідним – квартира, машина, заміський будинок та інше. Ситуація змінилася лише цієї осені.

Про смерть Олександра Градського стало відомо 28 листопада. Напередодні музиканта госпіталізували з підозрою на інсульт, пробувши кілька днів у реанімації, він помер. До цього артисту викликали швидку – Градський скаржився на погане самопочуття, але у госпіталізації не було потреби.

Офіційно Градський був одружений тричі. Від третього шлюбу з Ольгою Градською мав двох дітей – сина Данила та дочку Марію. У відносинах з Мариною Коташенко в артиста народилися двоє синів - Олександр та Іван.

Новини по темі: Зірки спадок Весілля