21 червня
Завантажити ще

Максим Галкін показав зворушливе відео привітання дітей Аллі Пугачовій із Днем матері

Максим Галкін показав зворушливе відео привітання дітей Аллі Пугачовій із Днем матері
Фото: instagram.com/maxgalkinru/

У День матері до Алли Пугачової приїхала її старша донька Христина Орбакайте. На честь свята молодші діти обох артисток підготували мамам зворушливе привітання, відео якого на своїй сторінці розмістив російський гуморист Максим Галкін.

- Сьогодні з ранку Клавочка привітала Христину, а Ліза з Гаррі Аллу з Днем Матері, - зазначив він, приєднавши до посту відео, на якому діти розповіли вірші та побажання своїм матерям.

Шанувальники захопилися відео. «Розридатися від розчулення», «Чудові, люблячі від щирого серця своїх мамулечок діти», «Які класні, просто молодці великі!», «Зворушливо», - зазначили фоловери. При цьому найбільше компліментів отримала Ліза. «Ліза майбутня актриса», «Це Лізін замок! Завжди господиня становища і в кадрі, і за ним», «Лизенька, артистка», «О Боже! Які ж вони чудові! Ліза це готова актриса!», «Яка ж у вас артистична, відкрита Ліза», «Лізочка майбутня велика актриса!», - наголосили передплатники.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Максим Галкін (@maxgalkinru)

Алла Пугачова та Максим Галкін одружилися 23 грудня 2011 року. Вони готуються до 10-річного ювілею. Для співачки це п'ятий шлюб. Пара виховує двох дітей, народжених сурогатною матір'ю, - Лізу та Гаррі. Телеведучий постійно ділиться із своїми передплатниками сімейними новинами.