19 сiчня
Завантажити ще

Ольга Сумська розставила крапки у стосунках із сестрою Наталією: Ми спілкуємося, люди добрі

Ольга Сумська розставила крапки у стосунках із сестрою Наталією: Ми спілкуємося, люди добрі
Фото: instagram.com/n_sumska та instagram.com/olgasumska

Українська актриса Ольга Сумська вирішила нарешті розвіяти чутки про проблеми у спілкуванні із сестрою, ще однією актрисою – Наталією Сумською. Ці чутки вже більше півроку турбують шанувальників - після того, як у квітні Наталя в інтерв'ю розкритикувала спосіб життя Ольги та її активність у соцмережах, заодно упустивши фразу, що вони не спілкуються.

Чутки отримали новий імпульс нещодавно, коли свій 88-й день народження відзначила Ганна Іванівна, мати двох сестер. На свято прилетіла навіть дочка Сумської Антоніна Паперна, яка проживає та працює в Росії – сімейне фото трьох поколінь побачили передплатники актрис. Проте на святкуванні та на сімейних фото не було старшої сестри, Наталії.

У програмі "Світське життя" Ольга пояснила, чому дві народні артистки не зібралися разом за святковим столом у мами. Про це 28 листопада повідомляє ТСН.

– Ми вітали маму по черзі. У Наталії В'ячеславівни ввечері була вистава, у неї шалений графік у театрі. Вона є примою театру імені Івана Франка. Я б хотіла все ж таки розставити всі крапки. Тому що ці чутки, які виникають постійно в Інтернеті, хтось із кимось не спілкується. Ми спілкуємося люди добрі. Все у нас гаразд, – пояснила Сумська.

Крім того, актриса розповіла про бажання придбати дачу ближче до столиці. Зараз Ольга разом із чоловіком Віталієм Борисюком живуть у багатоповерховому будинку - і то примудрилися у дворі облаштувати город.

- Я посадила картоплю, ми вже зібрали врожай. Думаю, сусіди радіють такій господині. Я посадила не лише картоплю, кілька кущів дуже гарної китайської вишні. Багато дерев. Що ми тільки не садили з Борисюком. Ми маємо шість сотих землі в Рожнах біля Десни, це фазенда батьків Віталіка. Просто ми не встигаємо туди дістатися. 50 кілометрів, досить далеко. А хочеться ближче. Тож я у пошуках цього маєтку, цієї земельної ділянки, - зізналася Сумська.

Ольга Сумська народилася 22 серпня 1966 року у Львові. Вперше з'явилася на екранах телевізорів у 1983 році у фільмі "Вечори на хуторі поблизу Диканьки", зігравши відразу три ролі: Музу, Панночку та Дочку сотника.

1987 року вийшла заміж за актора Євгена Паперного. 1990-го у пари народилася донька Тоня. Через постійну зайнятість обох батьків дівчинку віддали на виховання батькам Ольги. Її забирали додому лише на літні канікули. Лише у 12 років Тоня остаточно переїхала до мами.

Через чотири роки після народження дочки у Сумській стався службовий роман із актором Віталієм Борисюком. Подружжя розлучилося, і Ольга вийшла заміж за Віталія. Сумська та Борисюк разом уже 25 років. 2002 року у них народилася донька Аня.