Завантажити ще

Іванна Онуфрійчук про пропозицію вести "Танці з зірками": Сказали, що відносини з Тіною Кароль під питанням

Іванна Онуфрійчук про пропозицію вести
Фото: instagram.com/ivannaonufriichuk

Телеведуча Іванна Онуфрійчук зізналася, що продюсери "Танців з зірками" спочатку запрошували її брати участь в шоу в якості зірки, але вона відмовилася. За словами Іванни, підготовка і участь в проекті вимагала б від неї переїзду в Україну на кілька місяців, але вона не хотіла надовго їхати від чоловіка, з яким нещодавно зіграла весілля.

- Я хотіла танцювати. Протягом останніх двох років говорила про це каналу, що хочу танцювати, що це моя мрія. І коли навесні цього року мені зателефонував Завадюк і каже: "Ну що, ти готова? Ти береш участь в цьому році?", а я зрозуміла, що абсолютно не готова фізично. Не готова приїхати сюди на три місяці і не бачити свого чоловіка. Тому що для нього це буде просто катастрофа, - розповіла Онуфрійчук в інтерв'ю "Зірковому шляху".

Стати ведучою проекту Онуфрійчук запропонували через місяць. Як пояснила дівчина, тоді продюсери натякнули їй, що Тіна Кароль хоче піти з шоу.

- Проходить десь місяць. Мені знову дзвонить Володимир і каже: "А як щодо того, якщо ти спробуєш себе повноцінною ведучою? Я відповідаю:" Я ?! А як же Тіна Кароль? Вона ж ведуча вже скільки сезонів ". Каже:" У нас під питанням відносини з Тіною Кароль, вона, швидше за все, хоче піти, вона про це вже заявила на телебаченні. Це питання ще вирішується, але ти подумай".

Про те, що Іванна ведуча нового сезону 'Танців з зірками "стало відомо на презентації шоу. Таке рішення каналу фанати сприйняли неоднозначно. Пізніше, продюсер проекту Володимир Завадюк заявив, що знаходиться в хороших відносинах з Тіною Кароль та її командою, і ні про які конфлікти співачки з творцями проекту мова не йде.

Онуфрійчук є ведучою шоу "Без краватки" на "Україні 24" (раніше на НЛО TV). З 2018 року в гостях у Іванни побували, зокрема, дизайнер Артем Климчук, ресторатор Максим Радуцький, дизайнер Олексій Залевський, найсильніша людина світу Василь Вірастюк.