Завантажити ще

Потап, Дорофєєва, Вакарчук та Полякова стали тренерами "Голосу країни-12"

Потап, Дорофєєва, Вакарчук та Полякова стали тренерами
Фото: колаж "КП в Україні" instagram.com/nadyadorofeeva/realpotap/polyakovamusic/

Телеканал "1+1" представив новий тренерський склад шоу "Голос країни". У дванадцятому сезоні крісла наставників займуть Надя Дорофєєва, Потап, Оля Полякова та Святослав Вакарчук. Про це у прямому ефірі
"Танців з зірками" оголосив Юрій Горбунов.

Новий сезон проекту проходитиме під слоганом "Так звучить твоя країна". Творці шоу інтригують, що в ньому окрім сильних та яскравих вокалістів візьмуть участь самобутні гурти та дуети.

Вперше у ролі тренера у шоу з'явиться Оля Полякова. За словами виконавиці, вона давно мріяла стати частиною проекту.

- Голос країни" - це не просто шоу і конкурс. Це цілий всесвіт, в якому запалюються зірки. Це неймовірна емоція, виклик, суперництво, тріумф одних і поразка інших, відкрита боротьба талантів, де все по-чесному і по-справжньому. І мені завжди хотілося стати частиною цього... Це те, чого так не вистачало в моїй юності та моєму творчому шляху.Тому в певному сенсі я виступаю не тільки як тренер, а й як учасник.Тому всі сили, досвід, знання я спрямую на свою перемогу. команди, – зізналася Оля.

Співачка Надя Дорофєєва займе крісло наставника вдруге. Минулого року підопічний артистки Сергій Лазановський переміг у "Голосі країни", випередивши учасницю команди Тіни Кароль Юлію Тимочко.

Відкриватимуть нові таланти також Потап та лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук. Останній повернеться до складу зіркових наставників після п'ятирічної перерви.

– Український народ неймовірно талановитий, і я хочу, щоб україномовної, якісної музики стало ще більше, – зізнався артист.

Ведучими "Голосу країни" стануть Юрій Горбунов та Катерина Осадча. Дату прем'єри нового сезону творці проекту оголосять згодом.

У одинадцятому сезоні "Голосу країни" тренерами були Надя Дорофєєва, Монатик, Тіна Кароль та Олег Вінник. У фіналі шоу Тіна Кароль заявила, що покидає шоу.

Новини по темі: Голос країни