28501
0
3 березня
Завантажити ще

Мадонна обурилася правилами Інстаграму, які не дозволили їй показати сосок: Сексизм, ейджизм і женоненависництво!

Мадонна обурилася правилами Інстаграму, які не дозволили їй показати сосок: Сексизм, ейджизм і женоненависництво!
Фото: instagram.com/madonna

Американська співачка Мадонна опублікувала в соцстеті епатажну фотосесію, на якій вона у мереживній білизні, колготках у сітку та лакових туфлях на шпильці. Артистка супроводжувала знімки довгим обурливим постом-обуренням правилами «Інстаграма».

- Публікую фотографії, зняті Instagram без попередження чи повідомлення... Причина, через яку вони не обробляли мій акаунт, полягала в тому, що було відкрито невелику частину мого соска. Мене все ще вражає те, що ми живемо в культурі, яка дозволяє показувати кожен дюйм жіночого тіла, окрім соска. Наче це єдина частина жіночої анатомії, яку можна сексуалізувати. Соска, яка живить дитину! – написала Мадонна.

Вона поставила риторичне питання про те, чи можна сприймати як еротичні чоловічі соски.

- А як щодо жіночої попки, яка ніде не піддається цензурі. Дякую за те, що мені вдалося зберегти розум через чотири десятиліття цензури... сексизм... ейджизм і женоненависництво. Ідеально відповідає брехні, в яку ми були виховані, щоб повірити, що паломники мирно переломлюють хліб з корінними американськими індіанцями, коли вони висадилися на Плімут-Рок! – зазначила Мадонна.

Фото
Фото
26 Листопада 202107:01
Новини по темі: Мадонна сексизм