19 червня
Завантажити ще

Раритетні фото та відео зірок: Сєдокова та Брежнєва показали себе брюнетками, а Осадча – якою була 19 років тому

Раритетні фото та відео зірок: Сєдокова та Брежнєва показали себе брюнетками, а Осадча – якою була 19 років тому
Фото: Instagram.com/annasedokova/

Ані Лорак у своєму інстаграмі вирішила підтримати всіх, чий життєвий шлях не був простим, і організувала флешмоб #СталаСильней. Ну і, звичайно, сама розповіла, як стикалася з труднощами.

«Були моменти, коли били по ногах, і здавалося, що ніхто не вірить у тебе і не підтримує, що увесь світ проти тебе. Але саме в такі моменти я розуміла, що ніхто не може вплинути на мій успіх, тільки я можу змінити свою долю. День за днем, долаючи труднощі, долаючи втому, долаючи емоційний тиск, я, не оглядаючись, йшла до своєї мети. У мене було величезне бажання, віра та завзятість. І тепер, через деякий час, я можу сказати: «Так, я стала сильнішою».

Свої слова Кароліна доповнила архівним відео 20-річної давнини.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від АНІ ЛОРАК (@anilorak)

Ми заглянули у фотоблоги інших знаменитостей та знайшли не менш цікаві кадри, на яких артистів просто не впізнати.

Ольга Сумська

Ольга Сумська згадала свої перші у житті зйомки у селі Яреськи Полтавської області. Народна артистка України поділилася фото зі зйомок у фільмі «Вечори на Хуторі поблизу Диканьки», що вийшов на екрани у 1983 році.

«Перша роль у кіно, милі серцю спогади... Я тоді зіграла Панночку, музу Гоголя та дочку Сотника практично без спроб. Привела мене до режисера Юрія Ткаченка, 16-річну дівчинку, яка щойно вступила до театрального, моя сестра Наталія, за що їй дуже вдячна», - зізналася Оля.

Акторка вважає, що на цьому знімку вона дуже схожа на свою молодшу доньку Ганну Борисюк.

16-річна Ольга Сумська у ролі Панночки у фільмі «Вечори на Хуторі біля Диканьки». Фото: Instagram.com/olgasumska/

16-річна Ольга Сумська у ролі Панночки у фільмі «Вечори на Хуторі біля Диканьки». Фото: Instagram.com/olgasumska/

Анна Сєдокова

Анна Сєдокова (див. головне фото) має відео, де вона проходить творче прослуховування під час вступу до театрального.

«Мені 16. Я вступаю до Театрального інституту. У мене чомусь чорне волосся, хоча ні, я пам'ятаю. Дуже намагалася бути красивою, купила фарбу в овочевому за рогом, і вона виявилася чорною. У мене щось із зубами і однозначно із бровами, загадковий макіяж гота. Але я щира дитина, яка мріє про велику сцену. Але де там, - розповідає свою історію Сєдокова. - "З ким ви готувалися?" - "Ні з ким". За кадром грубий голос чи то жінки, чи то чоловіка розповідає мені про наіграність і надмірність. Що це потрібно зчищати. Тож я вже такою була тоді. Але я просто дуже старалася. Іноді й справді надмірно».

Іспити артистка провалила. Точніше, всі екзаменатори поставили їй трійки - найнижчий бал, який дозволяв навчатися лише за гроші. Але грошей вона не мала.

«Пам'ятаю, як вся зарюмсана і невпевнена в собі, повністю промокла від дощу забирала документи з інституту, - продовжує Анна. - З цими документами я добігла до метро, я мала 10 хвилин на те, щоб подати документи до Університету культури.

«Я нездарна», «Я вигадала, що маю бути артисткою», «Тобі треба все кинути і нормальну професію здобути», «Ти нікчема» - все це було в моїй голові після трьох «трійок» на іспитах. Але я не здалася. Я не хотіла навчатись там, де треба відмовлятися від себе. Я забігла до університету і побачила зачинені двері, на яких було написано, що прийом документів закінчено. Я залишилася ні з чим...»

За словами співачки, це відео вона розмістила для того, щоб кожна дівчинка, яка сумнівається в собі чи у своїй зовнішності, з дивним волоссям чи зубами, знала: вона обов'язково розквітне і стане гарним сильним птахом. Якщо… не здаватиметься.

Світлана Тарабарова

Світлана Тарабарова запустила в Інстаграмі челендж #Солодкі 16 з нагоди виходу однойменного треку та показала себе у цьому віці.

«Люблю такі челенджі, вони нагадують нам, скільки всього цікавого вже сталося в нашому житті, а скільки ще буде, - вважає співачка. - Потрібно тільки зустрітися з подружками та включити на увесь голос наш божевільний саундтрек».

Фото зроблено на випускному, а поруч із співачкою – її подруги дитинства Леся та Віра. Як зізнається Світлана, їм разом є що згадати, але не все можна розповісти дітям.

Світлана Тарабарова (на фото зліва) у день свого шкільного випускного. Фото: Instagram.com/tarabarova/

Світлана Тарабарова (на фото зліва) у день свого шкільного випускного. Фото: Instagram.com/tarabarova/

Катя Осадча

Вітаючи старшого сина з 19-річчям, Катя Осадча опублікувала знімок, на якому і їй 19. І за цей час телеведуча майже не змінилася.

«Іллі – 19 (виповнилося 28 вересня. – Прим. авт.). Вперше святкуємо цей день за тисячі кілометрів один від одного, але це не заважає зробити цей день святковим. Ілля, ти моя гордість і найбільша у світі любов!» – зізналася вона.

На фото Іллі – півроку, тому Катя додала, що це не означає, що її вже час робити бабусею. Як зізнається телеведуча, їх молодший із Юрієм Горбуновим син, 3-місячний Данило, робить її молодшою, оскільки багатьох справ доводиться вчитися заново.

Катя Осадча 19 років тому. Фото: Instagram.com/kosadcha/

Катя Осадча 19 років тому. Фото: Instagram.com/kosadcha/

Віра Брежнєва

Віра Брежнєва показала своїм шанувальникам фотографії, які їй надіслала підписниця. Вони не дуже гарної якості, але розглянути на них Брежнєву можна. Знімки були зроблені у таборі «Щасливе дитинство», коли Віра тільки-но пофарбувала волосся в чорний колір.

«Я не пам'ятаю, скільки мені тут років, приблизно 15. Яка я тут класна – спортивна та стильна. Брала участь у всіх активностях у всіх дитячих таборах, де бувала», – зізналася Брежнєва.

Згодом ці фото Віра чомусь видалила.

Спортивна та стильна Віра Брежнєва (на фото зліва). Фото: Instagram.com/ververa/

Спортивна та стильна Віра Брежнєва (на фото зліва). Фото: Instagram.com/ververa/

Тіна Кароль

Фан-клуб Тіни Кароль опублікував в Інстаграмі фото 14-річної артистки, зроблене у 1999 році на фестивалі «Чорноморські ігри». Тоді Тіна виборола третє місце.

Як розповідала Тіна Кароль «КП" в Україні», «Чорноморські ігри» започаткували її кар'єру.
«У той момент, коли я плакала за лаштунками, мама суворо мені сказала: «Нема чого плакати, визначайся: або ти серйозно далі займаєшся музикою, або все кидаєш", - згадувала Тіна. - Я все зважила - і наступного року вирушила вступати до Київського музучилища...»

Тіна Кароль у свої 14 років (на фото – друга справа). Фото: Instagram.com/_fantina/

Тіна Кароль у свої 14 років (на фото – друга справа). Фото: Instagram.com/_fantina/

Маша Єфросініна

Кому-кому, а Маші Єфросініній почуття гумору не позичати. Так, телеведуча опублікувала на своїй сторінці в Інстаграмі їхнє із чоловіком Тимуром Хромаєвим фото 2007 року.

«Думаю почитати сьогодні Сані (син Маші та Тимура. – Прим. авт.) про Ніф-Ніфа та Наф-Нафа» - підписала Єфросініна під знімком.

Варто зізнатися, Маша завжди виглядала привабливо незалежно від цифри на вагах. Проте наразі телеведуча серйозно ставиться до свого раціону.

«Я точно знаю, що дієти – це зло, особливо короткочасні, – каже Єфросініна. - Я – за дисципліноване та раціональне ставлення до свого харчування».

Маша Єфросиніна з чоловіком Тимуром Хромаєвим 14 років тому. Фото: Instagram.com/mashaefrosinina/

Маша Єфросиніна з чоловіком Тимуром Хромаєвим 14 років тому. Фото: Instagram.com/mashaefrosinina/