21 сiчня
Завантажити ще

Лариса Доліна розповіла, що сумує за "рідною" Одесою: Наполовину живу без душі

Лариса Доліна розповіла, що сумує за
Фото: "Скажи Гордеевой"

Російська співачка Лариса Доліна розповіла, що дуже хоче приїхати до Одеси. За словами виконавиці, заборона на в'їзд до України, особливо до Одеси, стала для неї великою прикрістю. Артистка зазначила, що Одеса завжди "повертала їй сили", проте наразі вона змушена робити це "штучно". Про це Доліна розповіла в інтерв'ю "Скажи Гордєєвій".

- Для мене це не просто прикро. Я не можу потрапити до свого міста, до Одеси. Я не можу потрапити на цвинтар, де поховано членів моєї родини. Це, звичайно, одна з головних причин... Одеса мене завжди підживлювала. Мені треба було просто пройтися бульваром, щоб повернути сили і фізичні, і душевні. Наразі у мене вже стільки років немає цієї можливості, і я живлю себе штучно. Це важко, – поділилася співачка.

Доліна зазначила, що ніколи не думала, що політика "постукає до її будинку" і їй заборонять в'їзд до України. Виконавиця наголосила, що поїхала до Криму співати, а не голосувати.

- Не поїхати до Криму я не могла, тому що я теж вважаю, що Крим - це все ж таки російська історія. Далі не заглиблюватимуся. Якби я не була з цим згодна, то не поїхала б туди. Я не думала, що це виллється у те, у що вилилось, і мені заборонять в'їзд до України, до Одеси, - сказала Доліна.

Артистка додала, що всі інші міста "вона переживе", але Одеса - це її душа, і нині вона "наполовину живе без душі".

2018 року український Мінкульт вніс Ларису Доліну до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України. Причиною став виступ артистки у Криму.

Ларисі Доліній 66 років. Найвідомішими хітами співачки є "Погода у домі", "Квіти під снігом", "Крижинка". Співачка тричі була одружена. Першим її чоловіком був музикант Анатолій Міончинський, від шлюбу з яким вона має доньку Ангеліну. Другим обранцем зірки з 1987-го до 1998 року був продюсер Віктор Мітязов. Третім обранцем артистки, з яким вона прожила у цивільному шлюбі 20 років, був бас-гітарист Ілля Спіцин.