21 сiчня
Завантажити ще

Директор Марини Хлєбнікової розповів, що стан виконавиці пісні "Чашка кави" стабілізується

Директор Марини Хлєбнікової розповів, що стан виконавиці пісні
Фото: instagram.com/marina_hlebnikova_official

Стан зірки 90-х Марини Хлєбнікової, яка постраждала під час пожежі у своїй московській квартирі, стабілізується. Про це у своєму Інстаграмі повідомив директор артистки Данило Прайс.

- Учора були у Марини, стан стабілізується, вона перебуває під наглядом лікарів, які роблять усе можливе для її якнайшвидшого одужання… Прочитав усі статті з “інсайдами” та думками “експертів”. Шановні ЗМІ, знову ніхто не вгадав про стан Марини, – написав він у сторіс.

Про пожежу у квартирі Марини Хлєбнікової у Москві стало відомо 19 листопада. На той момент в апартаментах перебувало п'ятеро людей, зокрема 22-річна дочка артистки Домініка. За попередніми даними, причиною пожежі стала несправність проведення після ремонту. Осередок займання знаходився в спальні. Зважаючи на фото, опубліковані ЗМІ, в кімнаті співачки поряд з ліжком є камін. Також, за даними преси, виконавиця мала звичку курити в ліжку.

ЗМІ повідомили, що у крові Марини Хлєбнікової знайшли сліди алкоголю. У телевізійній програмі Андрія Малахова Данила Прайс заявив, що подія - результат втоми, а не алкоголю, оскільки артистка мала “завантажені будні”.

Марина Хлєбнікова – радянська та російська естрадна співачка, актриса, теле- та радіоведуча. Заслужена артистка Росії. Прославилася піснями "Курха кави" та "Дощі".

Фото: instagram.com/price7hills

Фото: instagram.com/price7hills