Завантажити ще

У співачки SHADU набрякло обличчя після відвідування косметолога: Рятує тільки знебольювальне

У співачки SHADU набрякло обличчя після відвідування косметолога: Рятує тільки знебольювальне
Фото: instagram.com/offi_shadu/

До непередбачених результатів призвело відвідування блогером та співачкою SHADU косметолога. Обличчя артистки опухло, а під очима з'явилися величезні синяки. Про це артистка розповіла на своїй сторінці в Інстаграмі.

- Три дні мені складно їсти, мені важко спати та пити! Два дні мене рятує тільки знеболювальне… Хто вже довго зі мною, знає, що я все доросле життя позбавляюся моїх величезних западин під очима та синюшності, «дарованих» мені природою. Мої синці та западини – мій найбільший комплекс із самого дитинства – пояснила співачка своє відвідування косметолога.

З її слів, на тлі косметологічних процедур відбулася алергічна реакція. У результаті 20 листопада її обличчя опухло.

- Мені дуже страшно! Жахливі думки лізуть у голову…. Я потію, кричу на всіх, плачу... У мене алергічна реакція! Таке іноді буває! Я з моїм лікарем на зв'язку та приймаю препарати! Набряк має піти протягом тижня! - Заспокоює себе артистка.

SHADU запевнила, що, незважаючи на нинішній стан, продовжує довіряти косметології. І що вірити, що в результаті позбутися западин під очима.

- Вважаю, що майбутнє краси за технологіями. Адже як круто, що ми живемо в 21 столітті, коли можна виправити будь-яку ваду! Тому, незважаючи на біль та неприємну реабілітацію, я досягну своєї мети – відкрити погляд без втоми та синців, - написала співачка.

SHADU родом із Черкаської області. Справжнє ім'я Ксенія Шадурська. Лауреат "Чорноморських ігор", а також міжнародних конкурсів у Москві, Берліні, Празі та Кракові. До співочої кар'єри працювала режисером на українських телеканалах.

Новини по темі: Блогери новини блогерів