Завантажити ще

Співачка ЛУНА з обкладинки російського глянцю розповіла про спосіб української жінки

Співачка ЛУНА з обкладинки російського глянцю розповіла про спосіб української жінки
Фото: Грейс

Українська співачка Крістіна ЛУНА розповіла журналу Grazia про свою творчість. За словами виконавиці, основна цінність її робіт - це енергетично потужні речі, з "якоїсь жіночої магією". У приклад вона привела її недавній кліп "Пташка".

- Пташка - образ української жінки, якій я надихнулася в романі "Роксолана" про те, як вона потрапила в полон до султана Сулеймана і в підсумку навела там шереху. У всьому світі відомо, що в Україні одні з найкрасивіших жінок, але ми вічно потрапляємо в якісь халепи. Так як Роксолана прожила все життя в якості наложниці султана, я привернула в кліп східні образи з Індії, Японії, а також пір'я і сакральну діадему, яку створювали спеціально для мене, - поділилася вона.

Христина зазначила, що після виходу кліпу, вона також зрозуміла, що для робіт дуже важлива цінність продакшена і команди, а фінальне рішення краще не довіряти чужим людям. "Тоді виходить справжня алхімія", додала ЛУНА.

31-річна Христина Луна (Герасимова. - Прим. ред.) - українська співачка та автор пісень. У 19 років вийшла заміж за музиканта і продюсера Юрія Бардаша, засновника проектів "Quest Pistols", "Quest Pistols Show", "Гриби", "Нерви". У 2010 році у пари народився син Георгій. Однак у 2018 році стало відомо про розлучення пари. У червні 2018 року Бардаш написав у Фейсбуці лист, де звинуватив дружину в зраді. За його словами, Христина пішла від нього до саунд-продюсера Олександра Волощука. Волощук у відповідь на публікацію Бардаша заявив, що той нібито бив дружину і зраджував їй. Пізніше Бардаш видалив листа з соцмереж. У липні 2021 року він заявив, що йому соромно.

У серпні 2021 року Луна вийшла заміж за Олександра Волощука.

Новини по темі: Христина ЛУНА Луна