Завантажити ще

Померла актриса Ніна Русланова

Померла актриса Ніна Русланова
Фото: кадр фільму «Зимова вишня»

Радянська та російська актриса Ніна Русланова померла на 76-му році життя після тривалої хвороби. Про це ТАСС повідомили у Спілці кінематографістів РФ.

– Сьогодні на 76-му році життя після тривалої хвороби померла Ніна Іванівна Русланова, – розповіли у союзі.

Також про смерть актриси повідомив актор Станіслав Садальський. На початку 2000-х років вони разом вели програму "Шоу самотнього блазня" на радіостанції "Радіо Рокс".

- Валерія Гущина, директор Гільдії акторів кіно Росії, зателефонувала зі страшною звісткою – померла Ніна Русланова. Що казати, не знаю. Ніночка. Друг, подруга, просто близька людина. Скільки нас пов'язувало, зараз уже не перерахувати, та й нема до чого. Незважаючи на хворобу, вона намагалася триматись. Часто за старою звичкою дзвонила мені на домашній телефон і намовляла щось на автовідповідач: «Каже автопривітник!)» Зі втратою рідних коротшає наше життя – вони йдуть, забираючи з нас свій час. Вже не просто щодня, а щогодини нас розстрілюють новини… Що далі… Прощавай, люба, пробач, - написав артист на своїй сторінці у Фейсбук).

Фото: facebook.com/stas.sadalskij

Фото: facebook.com/stas.sadalskij

Проблеми зі здоров'ям у артистки розпочалися близько десяти років тому. 2010-го їй встановили мітральний клапан на серці, а за кілька років у неї трапилися інсульт та інфаркт.

Ніна Русланова народилася 5 грудня 1945 року у місті Богодухів Харківської області. У віці двох місяців відправили до дитячого будинку. Прізвище дівчинці надала інспектор дитячих будинків на честь співачки Лідії Русланової. Ніна Русланова вступила до Харківського театрального інституту, але провчилася там один курс. У Москві вона закінчила Театральне училище імені Щукіна.

Актриса відома за фільмами "Цигани" (1979, Олександр Бланк), "Тіні зникають опівдні", "Афоня" (1975, Георгій Данелія), "Зимова вишня" та багатьом іншим. Також Русланова знімалася в таких картинах як "Короткі зустрічі" (1967, режисер Кіра Муратова), "Афоня" (1975, Георгій Данелія), "Мій друг Іван Лапшин" (1984, Олексій Герман), "Настроювач" (2004, Кіра Муратова) ).

20 листопада від наслідків коронавірусу помер актор Валерій Гаркалін, відомий за фільмом Володимира Меньшова "Ширлі-мирлі". Артиста не стало у 67 років, його поховають у Москві у вівторок.

Новини по темі: Актриса Втрати