17 сiчня
Завантажити ще

Помер зірка "Ширлі-мирлі" Валерій Гаркалін

Помер зірка
Фото: GLOBAL LOOK PRESS/kp.ru.

У Російській Федерації помер актор Валерій Гаркалін. Йому було 67 років. Про смерть Народного артиста Росії повідомив ректор ГІТІСу Григорій Заславський, пише ТАРС.

– Мені повідомили, що Валерій Гаркалін, на жаль, помер, – заявив ректор.

На початку жовтня хворого на коронавірус Гаркаліна привезли в московську реанімацію. Незабаром після госпіталізації актора запровадили в кому. До хвороби Гаркалін зробили шунтування серця, атеросклероз судин ускладнював лікування.

8 листопада kp.ru з посиланням на джерело повідомило, що Гаркаліна екстрено прооперували. Нібито йому зробили операцію на плевральній порожнині грудної клітки, оскільки за кілька днів до цього у зірки фільму "Ширлі-мирлі" стався спонтанний пневмоторакс (скупчення повітря у грудній клітині почало тиснути на легені). Операція була успішною, після неї Гаркаліна нормалізувалися життєві показники.

15 листопада джерело kp.ru повідомило, що у Гаркаліна почався тромбоз артерій рук. Тому йому може загрожувати ампутація лівої руки.

ДОВІДКА

Валерій Гаркалін – професор Російського інституту театрального мистецтва (ГІТІС), педагог кафедри естрадного мистецтва, з 2002 року керував майстернею Факультету естради. Славу йому принесли ролі у фільмах "Ширлі-Мирлі", "Дітки напрокат", а також у серіалі "Моя прекрасна нянька".

7 червня 2008 року у Гаркаліна стався інфаркт на гастролях у Клайпеді. У листопаді 2008 року актор переніс ще один інфаркт. 2014 року Гаркалін висловився проти політики Росії щодо Криму.

Новини по темі: Втрати Валерій Гаркалін