Завантажити ще

ЗМІ пишуть, що Марина Хлєбнікова ненадовго прийшла до тями, але рідні співачки мовчать

ЗМІ пишуть, що Марина Хлєбнікова ненадовго прийшла до тями, але рідні співачки мовчать
Фото: КУДРЯВІВ БОРИС

Російська співачка Марина Хлєбнікова, у квартирі якої сталася пожежа, приходила до тями. Від шоку виконавиця впала в істерику, і лікарям довелося ввести її в медикаментозну кому. Про це повідомляє телеграм-канал Mash.

"За уточненою інформацією, у співачки опіки 20-29% тіла. Особа постраждала так сильно, що медики упізнали її особу лише за опитуваннями родичів. Також обгоріли кисті рук, згоріло волосся на голові, сильні опіки грудей, живота, стегон", - пише телеграм-канал.

Також повідомляється, що у Хлєбнікової падає кров'яний тиск через травму і вона продовжує перебувати в реанімації.

Пожежа у квартирі виконавиці сталася 18 листопада. Медики госпіталізували Хлєбнікову до НДІ ім. Скліфосовського у Москві. За даними екстрених служб, причиною займання стала непогашена цигарка. Телеграм-канал Mash повідомив, що у квартирі разом із Хлєбніковою перебувала і її дочка Домініка, яка й викликала пожежників.

56-річна Марина Хлєбнікова - російська співачка та актриса, заслужена артистка РФ. Першим чоловіком Хлєбнікової був музикант Антон Логінов, який у 2018 році наклав на себе руки. Другий чоловік Марини – бізнесмен та гендиректор звукозаписної компанії "Грамофон Рекордс" Михайло Майданич. 1999 року у пари народилася дочка Домініка.

Новини по темі: артисти з РФ пожежа