Завантажити ще

Меган Маркл обговорювала у листуванні, як її батько впливає на відносини Гаррі та Чарльза

Меган Маркл обговорювала у листуванні, як її батько впливає на відносини Гаррі та Чарльза
Фото: REUTERS/Кейтлін Окс/Фотофайл.

У суді через лист Меган Маркл випливли подробиці про стосунки принца Гаррі з королівською родиною. У рамках судового розгляду навколо Меган Маркл та Associated Newspapers Limited суду надали текстові повідомлення герцогині. З них випливає, що Меган відчувала, як її змінилися стосунки чоловіка принца Гаррі з його батьком принцом Чарльзом. На думку Мегана, Чарльз був незадоволений через схильність батька Мегана Томаса Маркла спілкуватися з пресою. Про це повідомляє People.

У повідомленнях Меган розповіла свого колишнього керівника зв'язків із громадськістю Джейсона Кнауфа про плани написати батькові, який в останню хвилину відмовився вести її до вівтаря у травні 2018 року.

- Каталізатором того, що я зробила це стало те, що я побачила, скільки болю це завдає Г. [Гаррі]. Навіть після тижня, проведеного з батьком, та нескінченних пояснень ситуації, його сім'я, здається, забуває контекст – і повертається до того, що "чи не може вона просто піти та побачити його та зупинити це?". Приймаючи таку форму дій, я захищаю свого чоловіка від постійної лайки, і хоча це малоймовірно, можливо, це дасть моєму батькові можливість зупинитися, - заявила Меган.

Колишня актриса серіалу "Форс-мажори", за словами її екс-піарника, враховувала, що її лист батькові може просочитися у ЗМІ. Нібито з цієї причини вона робила менше абзаців у тексті та пронумерованих сторінок, сподіваючись, що це ускладнить журналістам виривання слів із контексту.