Завантажити ще

"Міс Україна 2021" Олександра Яремчук не може отримати візу для поїздки на конкурс "Міс Світу"

Поїздка переможниці "Міс Україна 2021" 22-річної Олександри Яремчук до Пуерто-Ріко для участі у фіналі конкурсу "Міс світу" опинилася під загрозою зриву. Модель зіткнулася з труднощами з отриманням візи, у зв'язку з чим Комітет національного конкурсу оприлюднив в інстаграмі звернення до посольства Сполучених Штатів.

- "Міс Україна 2021" Олександр Яремчук має взяти участь у міжнародному конкурсі краси "Miss World 2021", фінал якого відбудеться 16.12.2021 року у Пуерто-Ріко. Підготовка до конкурсу та відбірковий тур триватиме майже місяць, тому учасник від України має відравитися до Пуерто-Ріко 19 листопада 2021 року. Ми зіштовхнулися зі складнощами отримання візи США, - зазначено в повідомленні.

За даними Комітету, Яремчук надала всі необхідні документи до американського посольства, але дату співбесіди їй ще не призначили, внаслідок чого учасниця може не з'явитися у відповідний термін у Пуерто-Ріко для участі у конкурсі.

- Було представлено весь необхідний пакет документів, включаючи офіційне запрошення від організації Miss World Limited. Оскільки міжнародний конкурс Miss World 2021 стартує 21.11.2021, ми потребуємо запису на термінову співбесіду. На жаль, нам досі не призначили дату та час її проходження. Зі свого боку гарантуємо дотримання Олександрою Яремчук вимог візового та еміграційного законодавства США, повернення в Україну у зазначений період – зазначено у зверненні Комітету до генерального консула посольства США в Україні Джона Балларда.

22-річна модель та танцівниця Олександра Яремчук перемогла у конкурсі краси "Міс Україна 2021". Дівчина є випускницею Київського економічного університету за спеціальністю "Менеджмент бізнес-організації". Займається танцями, захоплюється тенісом. У грудні Яремчук представлятиме нашу країну на конкурсі "Міс світу", який відбудеться у Пуерто-Ріко.