Завантажити ще

Світлана Тарабарова показала перші кроки своєї однорічної доньки

Світлана Тарабарова показала перші кроки своєї однорічної доньки
Фото: instagram.com/tarabarova

Українська співачка Світлана Тарабарова зворушила своїх підписників у соцмережах милим відео, на якому знято перші кроки її однорічної доньки Марії. Невеликий ролик, розміщений на її сторінці в інстаграмі, артистка озвучила своєю піснею «Сонечко».

– Перші кроки Марії. Друзі, не можу не поділитись з вами такою радістю! Вчора ввечері ми з чоловіком повернулися з переговорів, і Марія вперше, без підтримки, самостійно пішла назустріч нам. Я відчула таке тепло усередині, таку магію! Машеньці зараз рік і майже 2 місяці. Щастя у простих речах! Потрібно лише помічати їх – підписала відео артистка.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Світлана Тарабарова (@tarabarova)

Тарабарова стала мамою у вересні 2020 року. Для співачки та її чоловіка менеджера Олексія Бондаря Марія – друга дитина. Пара одружена з 2016 року і виховує сина Івана.

Співачка довгий час приховувала обличчя доньки та показала його лише через рік після її народження. Артистка також зізналася, що вже підготувала придане для дівчинки. Ним стали стволові пуповинні клітини, які Тарабарова зберегла після народження доньки, поклавши їх на депозит у Кріобанк. Артистка пояснила, що коли дочка виросте, вона зможе сама вирішити, на що використати свої клітини. Так, їх можна спрямувати на: відновлювальну терапію, омолодження, підвищення імунітету.