13 червня
Завантажити ще

Ектор Хіменес-Браво розповів про секс на кухні та службові романи

Ектор Хіменес-Браво розповів про секс на кухні та службові романи
Фото: instagram.com/hectorjimenezbravo

Суддя "МастерШеф" Ектор Хіменес-Браво останнім часом у соцмережах чергує хітові рецепти з романтичними спогадами. Цього разу в Інстаграм 9 листопада кухар згадав про службові романи – свої та чужі. Забігаючи вперед – Ектор не схвалює ні секс на робочому місці, ні службові романи, і навіть є противником того, щоб закохані, якщо вони (офіційно чи ні – не важливо) пари, не працювали на одній кухні.

- Була одна історія, на моїй давній роботі (не говоритиму країну і місце), коли я звільнив пару за дуже бурхливий службовий роман, якщо ви розумієте. Це було наступного дня, я перевіряв нічні камери, щоб подивитися, як прибирають кухню. А побачив, як кухар та кондитер (хто з них жінка, шеф не уточнив) після закриття займалися сексом просто на робочій поверхні. Вони не помітили, що там є камера, - розповів Ектор чи випадок із життя, чи фрагмент серіалу "Кухня".

Хіменес-Браво вважає, що це був гора безвідповідальності, і звільнив обох.

- У моїй практиці були різні випадки службових романів і навіть моїх. Звичайно, вони закінчилися невдало. Був казусний випадок на Мальдівах, коли ми мешкали не в одному місті, а на одному острові, який можна було обійти за 20 хвилин! Ми розлучилися, але ще довго працювали в одному місці, - віддався болісним спогадам досвідчений кухар.

Якщо люди, між якими стався роман, працюють в одному ресторані, особливо, якщо один із них вищий за посадою, це, попереджає Ектор, призводить до махінацій та розкрадань, а в кращому разі – пріоритет у партнера, а не у роботи.

- Дуже яскравий приклад: кухар закохується в офіціантку та пересолює страви, або забуває про замовлення. А директор із бухгалтером займаються фінансовими махінаціями на роботі, - знову переказав шеф серіал "Кухня". - І багато різних випадків, які шкодять бізнесу, системі та гостям.

Тому з висоти років та досвіду іменитий шеф сповідує таке правило: "На роботі – працюємо, стосунки залишаємо вдома".

– Сьогодні єдиний варіант, який я приймаю і він працює – пара працює, але у різних ресторанах, – сказав, як гострим ножем відрізав Ектор Хіменес-Браво.

Однак не всі поділяють думку автора блогу. Ектор попросив читачів поділитися досвідом службових романів, і виявилося, що він у багатьох позитивний (а цілому думки розділилися 50\50).

- Так, був роман! Закінчився тим, що ми одружилися і у нас народився малюк! Працювали разом чудово. Ми обидва кухарі – один одного підтримували і допомагали якщо що, – написали у відповідь.

- У нас теж на роботі кілька шлюбів вийшло і дітки все є. Пар шість знайшли один одного, я навіть.

- Весілля та народження доньки. Я була його наставником для підприємства. Вже 17 років разом.

- Шлюб та двоє дітей, - такі особисті приклади наслідків службових романів наводять фоловери Ектора.

Нещодавно суддя "МастерШеф" розповів про найкраще побачення у своєму житті, згадавши, що він – латино, та романтика у нього в крові. Проте романтика не завжди перемагала в Екторі професіонала. Якось кухар зізнався, що йому довелося розставити пріоритети по-іншому і розлучитися з коханою заради роботи.

Крім того, Ектор Хіменес-Браво натякнув, що міг би стати новим "Холостяком", а йому в коментарях нагадали про дівчину, яку кухар начебто згадував у сторіс.