Завантажити ще

Співачка SHADU сильно поранилася під час зйомок кліпу: Все було у крові

Співачка SHADU сильно поранилася під час зйомок кліпу: Все було у крові
Фото: прес-служба SHADU

Нещасний випадок стався із блогером та співачкою SHADU під час зйомок mood відео на пісню «Не роби мені хвилі». Артистка наступила на уламки і пробила стопу.

- Під час зйомок для атмосфери ми розтрощили посуд: склянки, тарілки. Все це як реквізит лежало біля ліжка, де знімалася мізансцена. Я маю бути в кадрі босоніж. Поки я йшла до цього ліжка, випадково наступила на уламок і поранила ногу. Точніше стопу. Все було у крові, – сказала SHADU КП в Україні.

Незважаючи на подію, артистка продовжила зйомку та обмежилася лише обробкою рани.

- О, це було дуже неприємно! А найгірше, що мені було дуже незручно перед знімальною групою через затримку в часі. Я в минулому режисер з великим досвідом роботи на телебаченні, і казусів розповіла як багато. Скажу одне! З якоїсь проблеми на знімальному майданчику завжди знайдеться вихід!», - доповнює SHADU

Зйомки тривали до півночі. Весь цей час артистці треба було ходити і навіть бігати містом.

- У мене були незручні босоніжки на дуже високих підборах. Через рану пересуватися в них було нестерпно! Але я трудоголік і працюю до останнього. Навіть через біль, - резюмувала артистка.

Стався раніше нещасний випадок і з освітлювачем та монтажником фільму «Іржа» Джейсоном Міллером. Чоловіка під час розбирання декорацій вкусив павук-самітник. Почалося запалення, некроз руки та сепсис. Є загроза ампутації руки.

Співачка SHADU родом із Черкаської області. Справжнє ім'я Ксенія Шадурська. Вона лауреат "Чорноморських ігор", а також міжнародних конкурсів у Москві, Берліні, Празі та Кракові. До співочої кар'єри працювала режисером на українських телеканалах.

Новини по темі: Блогери новини блогерів