Завантажити ще

Анастасія Приходько розповіла, як плакала після від'їзду доньки

Анастасія Приходько розповіла, як плакала після від'їзду доньки
Фото: instagram.com/prykhodko_official

Українська співачка та суддя шоу "Співають всі" Анастасія Приходько зустріла старшу доньку Нанну, яка повернулася з поїздки до Карпат. А заразом поділилася зі своїми передплатниками в Інстаграм, що після від'їзду малеча весь день проридала.

- «Моя Чіпі вдома! Якби ви знали, як я турбувалася і плакала першого дня, коли вона поїхала. Я дуже хвилююча мама, це правда! Нана була у Карпатах на канікулах із класом! Дитина раділа стільки ж, скільки я нервувала, - зазначила Приходько.

У сторіс вона також повідомила, що їздила зустрічати разом із середнім сином. А оскільки в останній момент стало відомо про те, що поїзд дочки затримується на годину, то сім'я бавила час, прогулюючись вокзалом. У результаті все закінчилося "хепі-ендом": Нанна приїхала і вже вдома.

Анастасія Приходько – багатодітна мама. Старшу доньку Нанну співачка народила, одружившись із першим чоловіком - абхазьким бізнесменом Нуріке Кухілави. Незабаром після народження родчері шлюб розпався. У 2013-му році артистка вийшла заміж за однокласника і перше кохання Олександра. 2015-го року у пари народився Гордій, а 2021-го - Лука.