Завантажити ще

Гурт "БІ-2" вперше за дев'ять років дасть концерт в Україні

Гурт

Російський рок-гурт "БІ-2" вперше за дев'ять років дасть концерт в Україні. Колектив виступить зі стадіонним шоу NewBest на ВДНГ у Києві 21 травня 2022 року. Про це повідомляється на офіційній сторінці групи в Інстаграмі.

"УРА, МИ ЇДЕМО до КИЄВА! Нарешті! 21 травня 2022 року виступаємо у київському ВДНГ з нашим найкращим стадіонним шоу NewBest — це буде наш перший концерт в Україні за 9 довгих років!

Спеціальним гостем заходу стане співачка Марія Чайковська. Вартість квитків на стадіонне шоу групи стартує від 550 до 2,5 тисячі гривень.

Останній концерт колективу в Україні відбувся у квітні 2012 року у Stereo Plaza. А 2015-го колишній концертний директор "БІ-2" у коментарі "КП" в Україні" повідомив, що група прийняла рішення не гастролювати Україною поки не закінчиться війна.

- Концертний графік групи розписаний практично до кінця 2015 року, та українських міст у гастрольному графіку "БІ-2" немає. Та й куди ми поїдемо, якщо у вас війна? Якби навіть у нас були пропозиції виступити у вас, ми б не погодилися. Я називатиму речі своїми іменами: поки у вас не закінчиться війна, жоден нормальний артист до вас не поїде. Нам дуже прикро. У нас є багато друзів там. Але поки триває війна, їздити з піснями та танцями по Україні аморально, - зізнався менеджер групи.

Гурт "БІ-2" на сцені з 1988 року. Фронтменами колективу є Єгор Бортник (Лева "Бі-2") та Олександр Уман (Шура "Бі-2"). Найвідоміші хіти гурту: "Полковнику никто не пишет", "Серебро", "Варвара", "Компромисс", "Молитва".

Афіша концерту гурту

Афіша концерту гурту "БИ-2" Фото: соцмережі

Новини по темі: Концерти Бі-2