30 листопада
Завантажити ще

Соліст гурту "Ляпіс 98" Сергій Міхалок звернувся до фанатів після скандального концерту у Полтаві

Соліст гурту
Фото: instagram.com/lyapis98

Соліст гурту "Ляпіс 98" Сергій Міхалок прокоментував скандальний концерт у Полтаві, на якому штовхнув чоловіка, що вийшов на сцену. Артист розповів, що сам запросив його на сцену. За словами Міхалка, чоловік прийшов із гітарою, тому артист хотів влаштувати "музичну дуель", проте відвідувач концерту виявився у стані алкогольного сп'яніння. Про це музикант розповів у фейсбуці.

- Я розумію, що він щось грубе кричить, але слів не можу розібрати. Але коли він вийшов на сцену, я зрозумів, що він зовсім ніякий. Я йому сказав на вухо, щоб він спершу зіграв, а потім я. Але він почав матюкатися. Я розумію, що на сцені мій син, купа охорони, апаратура. Але я сказав, що сам розберуся. Я йому почав говорити, але розумію, що він хамить, матюкається. Ну, я теж вмію хамити, матюкатися. Я тихенько так "боданув", - розповів музикант.

Міхалок додав, що не надав цьому конфлікту значення, тому що Юра (ім'я хлопця, якого штовхнув Міхалок – Ред.) жодних претензій до нього не висував.

Історія конфлікту

Соліст гурту "Ляпіс 98" Сергій Міхалок на концерті у палаці "Листопад" у Полтаві 20 жовтня поспілкувався з чоловіком, який вийшов на сцену з гітарою та представився Юрієм. Юрій коментував виступ гурту, тому між ним та Михалком почався конфлікт, у процесі якого Міхалок штовхнув чоловіка головою, а той упав. У соцмережах написали, що Юрій прийшов на концерт нетверезим, а коли Міхалок попросив Юрія показати йому квиток на концерт, той почав простягати йому гроші. Після конфлікту з Міхалком чоловіка забрали зі сцени. Самого Міхалка музиканти вмовили дограти концерт.

Новини по темі: Сергій Міхалок