1 грудня
Завантажити ще

Ігор Кондратюк оцінив шанси України на "Дитячому Євробаченні-2021"

Ігор Кондратюк оцінив шанси України на
Фото: facebook.com/kondratjukigor

Телеведучий Ігор Кондратюк вважає, що переможниця Нацвідбору Дитячого Євробачення 14-річна Олена Усенко гідно представить нашу країну на пісенному конкурсі у Парижі. За його словами, Олена дуже сильна учасниця. Про це він розповів у коментарі "24 каналу".

– Переможниця мені особисто видалася досить якісним автором виконавцем, як на свої 14 років. Думаю, вона буде однією з найкращих у Парижі! – поділився Кондратюк.

Цього року конкурс проходив у телевізійному форматі через складну епідеміологічну ситуацію в Україні. Судді дивилися та оцінювали виступи учасників по ТБ. Однак, за словами Кондратюка, який також був одним із суддів Нацвідбору, все пройшло вдало та організовано, незважаючи на досить "незвичайний формат відбору".

В цьому році під час Нацвідбору на Дитяче Євробачення стався скандал. За день до фіналу з конкурсу знялася учасниця Анжеліна Макфарлейн/REALINA. Тому у фіналі виступили 11 фіналістів замість 12-ти. За даними порталу muzvar.ua, Анжеліну дискваліфікували через те, що авторка її пісні відмовилася передати права телеканалу Громадський і нібито хотіла отримати 10 тисяч доларів за викуп прав на слова.

Новини по темі: Євробачення скандал